Головне управління статистики в області інформує

Дошкільна освіта на Івано-Франківщині

Дошкільна освіта є першим рівнем у системі освіти, стартовою платформою розвитку особистості дитини. Пріоритетом державної політики є забезпечення доступності здобуття дошкільної освіти за рахунок створення необхідних умов функціонування і розвитку мережі закладів дошкільної освіти.

14:52:37 07.06.2021

Утворення та поводження з відходами в Івано-Франківській області у 2020 році

Головне управління статистики інформує. Протягом 2020р. від економічної діяльності підприємств та організацій, зареєстрованих на території області, та у домогосподарствах утворилось (за попередніми даними) 1729,8 тис.т відходів, у тому числі відходів І класу небезпеки – 6,3 т, ІІ класу – 4,5 тис.т, ІІІ класу – 0,5 тис.т, IV класу небезпеки – 1724,8 тис.т. У загальнодержавних обсягах відходів, утворених протягом року, частка області була  незначною і склала 0,4%.

15:50:30 31.05.2021

Інвестиційне забезпечення економіки області у січні–березні 2021 року

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2021р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 1556,1 млн.грн капітальних інвестицій, що на 47,5% більше від обсягу відповідного періоду 2020р. Серед регіонів України за індексом капітальних інвестицій  Івано-Франківщина  посіла  3 місце, за обсягом їх освоєння – 12 місце.

15:41:08 31.05.2021

Фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств та стан взаєморозрахунків на 31 березня 2021 року

Фінансовий результат великих та середніх підприємств до оподаткування (крім сільськогосподарських підприємств) за І квартал 2021р. є позитивним і становить 1897,5 млн.грн прибутків, за аналогічний період 2020р. – 5258,8 млн.грн збитків. Позитивне сальдо одержано підприємствами всіх видів економічної діяльності, крім охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності, мистецтва, спорту, розваг та відпочинку.

15:40:18 31.05.2021

Розповсюдженість тютюнопаління серед жителів Прикарпаття

Головне управління статистики інформує. З метою отримання інформації щодо розповсюдженості тютюнопаління серед населення у віці 12 років і старше, наприкінці 2020 року органами державної статистики проведено щорічне вибіркове опитування домогосподарств Івано-Франківщини. Отримані результати свідчать, що шкідливу звичку курити мають 13,8% або 161,8 тис. наших краян зазначеного віку.

15:31:00 31.05.2021