Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Головне управління статистики в області інформує

Напрямки сільськогосподарської діяльності підприємств та господарств населення області у 2023 році

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. Стабільне функціонування та розвиток сільського господарства регіону забезпечують виробники сільськогосподарської продукції –  підприємства  та господарства населення.

11:09:46 19.06.2024

Цінова ситуація на споживчому ринку у травні 2024 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у травні 2024р. порівняно із квітнем 2024р. в області становила 0,3%, з початку року – 2,3%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,6% та 2,0% відповідно.

14:15:24 14.06.2024

Житлове будівництво за районами Івано-Франківської області у січні–березні 2024 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. У січні–березні 2024 року порівняно з відповідним періодом 2023 року зростання обсягів загальної  площі житлових будівель нового будівництва, прийнятих в експлуатацію (з урахуванням дач та садових будинків), спостерігалося як в області в цілому (на 15,5%), так і у більшості районів, за винятком  Косівського.

22:30:00 03.06.2024

Стан житлового будівництва в Івано-Франківській області у січні–березні 2024 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. У січні–березні 2024 року в області прийнято в експлуатацію  158 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва (з урахуванням дач  та  садових будинків), що на 15,5% більше,  ніж  за січень–березень 2023 року.

22:29:20 03.06.2024