Обласний центр зайнятості інформує

Івано-Франківщина знову у трійці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень щодо надання мікрогрантів

За результатами шістнадцятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів Івано-Франківська область знову у трійці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень, а за підсумками січня-вересня 2023 року наша область у п’ятірці лідерів за загальною кількістю отримувачів мікрогрантів.

14:23:57 09.10.2023

Експериментальний проект для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 984 «Про реалізацію експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості» (набрала чинності 19 вересня 2023 року) затверджено порядок реалізації вказаного експериментального проекту.

13:46:27 03.10.2023

Ти як? Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» фахівці Івано-Франківської обласної служби зайнятості для безробітних, шукачів роботи, студентської молоді проводять  профконсультаційні групові заходи «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

16:45:43 25.09.2023

Відтепер роботодавці зможуть отримувати компенсацію за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

З 29 серпня 2023 року роботодавці можуть отримувати від держави компенсацію витрат за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю відповідно до Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю № 893 від 22.08.2023 року (https://is.gd/vhrGs6).

13:50:56 21.09.2023

Від початку року за сприяння служби зайнятості 7 тисяч осіб були працевлаштовані

У січні – серпні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 3,3 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 9,0 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 6,4 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 70,8%.

14:07:34 15.09.2023

Гранти для ветеранів та членів їхніх сімей

В рамках реалізації урядового проєкту єРобота з 10 квітня 2023 року діє нова програма – надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу.

11:51:32 08.09.2023

Від початку року 230 подавачів заяв з Івано-Франківщини вже отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм мікрогрантів

За підсумками чотирнадцятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів Івано-Франківська область у трійці лідерів серед регіонів з найбільшою кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень.

13:56:34 06.09.2023

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – наше спільне завдання

Актуальні питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, які знайшли свій прихисток на Прикарпатті, обговорювались в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості під час засідання круглого столу за участю громадських організацій та благодійних фондів 29 серпня 2023 року.

16:10:17 31.08.2023

Від початку року 199 подавачів заяв з Івано-Франківщини отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм мікрогрантів

За підсумками тринадцятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів, який тривав з 17 по 30 липня 2023 року, Івано-Франківська область посіла третє місце за кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень.

08:43:05 25.08.2023

Тестування на платформі служби зайнятості «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Особливою популярністю серед клієнтів служби зайнятості, які бажають вибрати чи змінити професію або напрямок професійного навчання, а також оцінити власні здібності, користується спеціальний сервіс – веббазована платформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

14:08:49 22.08.2023