Обласний центр зайнятості інформує

36 подавачів заяв з Івано-Франківщини вже отримали позитивне рішення Державного центру зайнятості щодо надання їм мікрогрантів

З 1 лютого 2023 року продовжила діяти урядова програма надання грантів для створення або розвитку бізнесу «єРобота», яка спрямована на сприяння функціонуванню малого і середнього бізнесу та створення нових робочих місць.

15:23:57 09.05.2023

В якому розмірі можна отримати грант згідно програми «Грант для ветеранів»?

Згідно урядової програми «Грант для ветеранів» https://is.gd/jxqZ7j  учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або їх подружжя можуть отримати грант на створення або розвиток власної справи до 1 млн. грн. Розмір гранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його суми запиту та не може перевищувати:

08:44:34 27.04.2023

Хто може претендувати на програму «Грант для ветеранів»?

З 10 квітня 2023 року в рамках реалізації урядового проєкту єРобота почала діяти нова програма – надання грантів для ветеранів та членів їх сімей на створення або розвиток власного бізнесу (надалі - «Грант для ветеранів»).

14:59:57 25.04.2023

Отримайте ваучер на навчання - скористайтесь можливістю працевлаштуватися на омріяну роботу

19 жителів Коломийщини вже скористалися можливістю пройти навчання та отримати ваучер. Так, 18 квітня 2023 року в Коломийській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості бажаючі отримати ваучер уклали договір з Коршівським професійним аграрним ліцеєм, в якому вони пройдуть перепідготовку за професією «кухар».

15:30:24 19.04.2023

Які напрямки витрат можуть покриватися за рахунок гранту на створення або розвиток власного бізнесу?

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 року № 286, серед іншого, внесено зміни до урядової постанови від 21 червня 2022 року № 738 та затверджено Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.

14:33:18 13.04.2023

Понад 9 тисяч осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості від початку року

У січні - березні 2023 року з усіма структурними підрозділами Івано-Франківського обласного центру зайнятості співпрацювало 1,6 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 3,5 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 2,3 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 65,0%.

09:32:17 12.04.2023

Майже 8 тисяч осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості від початку року

У січні - лютому 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,1 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 2,4 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 1,4 тис. вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 57,2%.

14:11:09 20.03.2023

Фінансова допомога на відкриття власної справи для непрацюючих членів малозабезпечених сімей

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (https://bit.ly/3mdA5IV) непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, можуть отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання.

11:32:23 15.03.2023