Дата: від до Скинути

Команда з футзалу Тлумацького ліцею №1 – срібний призер ІІІ етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Цього тижня спортивна зала Тлумацького ДЮСШ у м.Тлумачі знову стала ареною спортивних змагань, адже саме тут відбувся третій районний етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу серед хлопців.

13:42 19.04.2024

У Тлумачі розпочалася реалізація проєкту «Турбота про родину Героя»

У рамках соціального проєкту «Турбота про родину Героя», який ініційований головою обласної державної адміністрації – начальницею обласної військової адміністрації Світланою Онищук, Тлумацька міська територіальна громада прийняла родини загиблих, зниклих безвісти, ветеранів війни та військовослужбовців в межах туру одного дня.

10:04 19.04.2024

В КП «Тлумачкомунсервіс» проведено навчання з питань безпеки

18.04.2024 року відділом профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області було проведено навчання законодавства та нормативних актів з питань охорони праці, обладнання, вантажопідйомних машин, пожежної безпеки, гігієни праці та надання першої медичної допомоги при нещасних випадках з працівниками комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс».

14:34 18.04.2024