Дата: від до Скинути

Перемога учениці Нижнівського ліцею Тлумацької міської ради у ІІІ етапі обласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику

Щиро вітаємо з перемогою (диплом І ступеня) ученицю 11-го класу Нижнівського ліцею Тлумацької міської ради Грижак Соломію Степанівну в ІІІ етапі обласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику «Бог-Україна-Родина і я» (керівник: Грижак Мирослава Василівна, учитель основ християнської етики Нижнівського ліцею).

09:29 12.04.2024

Захист особистої інформації та конфідеційності постраждалих від домашнього насильства

Особи, які постраждали від домашнього насильства іноді не звертаються за допомогою, бо бояться, що їх особисті дані будуть розголошені і через це вони почують у свій бік осуд близьких людей. Тому права постраждалих охороняються законом, у тому числі і право на конфіденційність інформації особистого характеру та захист персональних даних. А за порушення відповідних прав, передбачено відповідальність.

09:14 12.04.2024

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

ТОВ «Штерн Агро» інформує, що у відповідності до ст. 12 Закону України «Про пестициди та агрохімікати», Закону України «Про захист рослин», «Порядку одержання допуску на право роботи пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами» затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України №746 від 18.09.1995 р. на території Бортниківського старостинського округу та на полях прилеглих сіл: Королівка, Гринівці, Колінці, м. Тлумач та с. Грушка з 12.04.2024 по 13.04.2024 р. будуть проводитися роботи по захисту рослин.

08:42 12.04.2024

Під час візиту делегації муніципалітету Кірхлінтельн в Тлумацьку громаду було підписано договір про солідарне партнерство

10-11 квітня Тлумацьку міську територіальну громаду відвідала делегація з муніципалітету Кірхлінтельн (Федеративна Республіка Німеччина) на чолі з представником міського голови Франком Вайбергом.

13:07 11.04.2024

Патріотичний дух процвітає: 1 етап конкурсу "Серцем єдиним, ми - Україна" пройшов з великим успіхом!

У закладах освіти нашої громади розгорнулася справжня феєрія творчості та патріотизму, адже відбувся перший етап обласного конкурсу "Серцем єдиним, ми - Україна". Цей захід об'єднав серця та майстерність учасників у спільній меті – посилити національно-патріотичний дух молоді.

21:47 10.04.2024

Подяка за воїна-земляка

До Тлумацької міської ради надійшла Подяка від командира однієї з військових частин Збройних Сил України, в якій проходить службу наш земляк, молодший сержант Кушнір Олександр Мирославович з с. Бортники.

09:20 09.04.2024

У Пужниках відкрили меморіальну дошку загиблому воїну Івану Жидаку

Вчора, 07 квітня, на будівлі філії Королівського ліцею с. Пужники відбулося відкриття меморіальної дошки жителю села, старшому солдату відділення взводу охорони роти охорони 4 батальйону охорони Івану Жидаку.

12:00 08.04.2024