Всеукраїнська акція «Відповідальність починається з мене» у Тлумацькій громаді

В рамках проведення Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» службою у справах дітей Тлумацької міської ради спільно з представником сектору ювенальної превенції Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області проведено профілактичний рейд крамницями міста, де реалізовується продаж тютюнових виробів, пива та алкогольних напоїв.

13:11 12.04.2023

Щотижнева робоча нарада з працівниками виконавчого комітету та комунальних установ

11 квітня у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри.

11:35 11.04.2023