Дата: від до Скинути

Питання проведення благоустрою на території громади обговорили під час щотижневої наради

Міський голова Ігор Петрук, перший заступник міського голови Василь Гнатюк та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра 4 квітня у великому залі адмінбудинку міської ради провели нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ.

15:44 04.04.2023

Герої в нашій пам’яті живі

Центр культури та дозвілля Тлумацької міської ради розпочинає цикл сюжетів «Герої в нашій пам’яті живі», в яких буде йтися про наших захисників, героїв з Тлумацької громади, які віддали своє життя за нас з вами, за нашу державу. Життєвий шлях кожного з них – це історія мужності, сміливості та самовідданості. Світлі спогади про наших захисників має знати кожен житель громади. Вони були тими людьми, які знали, що є блага, дорожчі за життя; людьми, які присвятили своє життя служінню державі, а себе – служінню багатьом. Вони – герої, бо захищали життя всупереч смерті, перемагали смерть, але самі загинули за нас. Вони – творці історії і мають право на безсмертя.

11:08 04.04.2023

У Тлумачі попрощалися із загиблим захисником – Владиславом Бодзом

Сьогодні тлумачани зібралися в центрі міста та вийшли на вулиці Тлумача, щоб попрощатися із загиблим воїном Владиславом Бодзом з села Остриня, який воював з російським агресором, який посягає на волю та незалежність України.

11:30 31.03.2023

У громаді зростає кількість захворювань на коронавірусну інфекцію

Повідомляємо про зростання рівня захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання та коронавірусну інфекцію серед населення громади. Від початку березня зафіксовано 1204 звернень з приводу ГРЗ, з них 414 – діти.

16:50 30.03.2023