Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Оприлюднено Порядок перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2024 №127  затверджено Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості.

16:44:37 08.02.2024

Випадок африканської чуми свиней в мисливському угідді на території Коломийської міської громади на Івано-Франківщині

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби виявлено збудника африканської чуми свиней в дикій фауні – в мисливському угідді, яке належить ТОВ «Прикарпаття ТУР», що розташоване на території Коломийської міської громади Коломийського району Івано-Франківської області.

16:43:16 08.02.2024

Працівники Держпродспоживслужби Івано-Франківщини взяли участь у зустрічі з представниками Івано-Франківської митниці

07 лютого 2024 року спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь у робочій зустрічі з представниками Івано-Франківської митниці.

13:37:56 08.02.2024

Безпечність харчових продуктів та ветеринарна медицина – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття у 2023 році

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2023 рік у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

13:54:07 07.02.2024

Державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття у 2023 році

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2023 рік у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

11:50:26 06.02.2024

Захист прав споживачів та контроль за регульованими цінами – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття у 2023 році

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2023 рік у сфері захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами.

11:49:55 06.02.2024

Реєстрація сільськогосподарської техніки – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття у 2023 році

Протягом 2023 року на Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснили 2798 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку техніки.

11:46:51 06.02.2024

Вчені виявили зв’язок між випромінюванням мобільного телефону та розвитком раку

З початку появи мобільних телефонів велися дослідження щодо їхньої безпеки для здоров’я. Багато організацій охорони здоров’я, включаючи Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ) та Американське онкологічне суспільство, дійшли висновку, що наукові дані не підтверджують суттєвого ризику розвитку раку мозку від використання мобільних телефонів.

11:19:04 06.02.2024

У Миколаївській області зареєстровано спалах грипу птиці в дикій фауні

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на території регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» (узбережжя річки Інгул) Баштанського району Миколаївської області зареєстрований спалах пташиного грипу в дикої птиці – лебеді.

13:39:36 05.02.2024