Головне управління Держспоживсужби в області інформує

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів!

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційних повідомлень через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 24 серпня 2021 року № 2021.4341-fup2 та від 25 серпня 2021 року  № 2021.4322-fup1 стосовно виявлення несанкціонованого новітнього харчового продукту (горіх бетель) з Пакистану (M. Manzoor & Co та Saroja Traders) через Італію (імпортер: Raja Whole Sale Co) до України (отримувач: Ахмед Ахсан, просп. Маяковського 81/11, кв. 253, м. Київ, 03141).

13:14:04 27.08.2021

До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів !

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 19 серпня 2021 року № 2021.4442 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену в гуаровій камеді (постачальник: Abafoods, Badia polesine), що використовувалась в харчових продуктах бренд «BJORG» (оптовик: Bjorg Bonneterre et Compagnie, Saint-Genis-Laval) та експортувалась до України (отримувач: ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 03115).

09:46:45 26.08.2021

Щоб уникнути харчових отруєнь – споживайте продукти харчування правильно!

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області застерігає жителів краю: кількість харчових отруєнь та захворювань, пов’язаних із вживанням харчових продуктів, суттєво зростає саме влітку.

18:24:52 19.08.2021

Держпродспоживслужба закликає дотримуватись карантинних обмежень під час масових заходів

Минуло два місяці, як Прикарпаття живе в умовах послаблених карантинних обмежень, пов’язаних із недопущенням поширення коронавірусної інфекції, які передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

10:37:15 19.08.2021

Проведення оздоровлення дітей під контролем Держпродспоживслужби

Період літніх канікул як для батьків, так і для дітей був сповнений не лише новими відкриттями, а й тривогами. Адже батьки зацікавлені в тому, щоб відпочинок дітей у закладах оздоровлення був, насамперед, безпечним, комфортним, аби вони поповнили сили, отримали нові позитивні враження та незабутні емоції перед початком нового навчального року.

10:36:32 19.08.2021

Повідомлення системи RASFF: оксид етилену у харчовій добавці, що експортувалась з Фінляндії

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 12.08.2021 № 2021.41304 стосовно виявлення несанкціонованої речовини оксиду етилену (сума 2 – СЕ та ЕО, виражена як ЕО: 11,8 мг/кг – промеле) у харчовій добавці, що експортувалась з Фінляндії (виробник: Hankintatukku Arno Latvus OY, Helsinki) до України (отримувач: ТОВ «Лотус», пр. М. Бажана 10, оф. 9Б, м. Київ, 02140).

08:31:31 17.08.2021

Повідомлення системи RASFF: небезпечний силіконовий посуд для дітей, що експортувався з Китаю

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 27.07.2021 № 2021.3589 fup4 стосовно виявлення міграції легких органічних компонентів (1,6%) з силіконового посуду для дітей, що експортувався з Китаю (виробник: Shen|hen Kean Silikone Product Co. Ltd. Shen|hen) через Данію (вантажовідправник: FB Trading ApS Hinncrup) до України (отримувач: ФОП Кравченко Владислав, вул. Героїв України 77, кв. 50 м. Світловодськ Кіровоградської обл., 27500).

08:30:47 17.08.2021

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини відбувся тренінг з посилення готовності реагування у випадку спалаху грипу птиці

13 серпня 2021 року в  Держпродспоживслужбі відбувся симулятивний тренінг "Підвищення обізнаності та посилення готовності  реагування у випадку  спалаху грипу птиці на території Івано-Франківської області".  Практичний блок  заходу було проведено на базі ТОВ «Снятинська Птахофабрика» та Коломийської  міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

13:00:52 16.08.2021

Неухильне дотримання антикорупційного законодавства – ключовий фактор діяльності Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини

Одним із ключових факторів діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області під час виконання визначених повноважень є неухильне дотримання антикорупційного законодавства.

12:58:09 16.08.2021