Головне управління Держспоживсужби в області інформує

З 23 вересня в усіх регіонах України встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки

21 вересня під головування Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, до якого долучилися голови обласних державних адміністрацій.

16:17:25 23.09.2021

Повідомлення системи RASFF щодо виявлення сальмонели у курятині

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли  інформаційні  повідомлення системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 16.09.2021р.  № 2021.1874  та № 2021.1874–fup3 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у частинах курятини, що експортувалась з Польщі (виробник: Super Drob S.A., Karczew; холодильний склад:  AMP Logistyka Plonsk.Poland; продукцію надіслано до України, отримувач: ПП«ЛЯМП», проспект  Червоної  Калини, 39/31,м Львів).

09:23:30 21.09.2021

На Прикарпатті розпочато реалізацію Пілотного проекту із запровадження програми контролю сирого молока на базі програмного забезпечення «Молочний модуль»

У рамках реалізації Пілотного проекту із запровадження програми контролю сирого молока на базі програмного забезпечення «Молочний модуль» 17 вересня в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулася онлайн зустріч із виробниками сирого молока та  представниками молокопереробних підприємств області. Метою зустрічі було обговорення алгоритму реалізації та впровадження зазначеного Пілотного проекту.

09:21:19 21.09.2021

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання у м. Калуш з питань впровадження процедур заснованих на принципах системи НАССР

16 вересня 2021 року спеціалістами Калуського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено семінар-навчання з відповідальними працівниками закладів громадського харчування м. Калуш з питань впровадження процедур заснованих на принципах системи НАССР.

11:23:32 20.09.2021

Повідомлення RASFF щодо виявлення невідповідної продукції

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано- Франківській області надійшло інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF від 10 вересня 2021 року № 2021.3978 та № 2021.3978-fup 13 щодо виявлення Salmonella typhimurium у крилах індички виробництва Польщі, разом з тим із даного м’яса було виготовлено м'ясо механічного обвалювання і експортувалося до України (отримувач ТОВ "Селміт", вул. Феросплавна ,38 м.Запоріжжя та холодильний склад "ФРОСТ-4" вул. Автопаркова, 7 м Дніпро).

11:21:11 20.09.2021

Працівниками Держпродспоживслужби завершено обстеження сільськогосподарських культур які вирощуються для експорту закордон

На сьогоднішній день в Івано-Франківській області повністю завершились обстеження посівів кукурудзи, яку планується експортувати до Китайської Народної Республіки. Так, державними фітосанітарними інспекторами, проведено обстеження на загальній площі 14726 га, з них в Івано-Франківському районі – 7679 га та в Коломийському районі – 7047 га. Обстеження проводились на виявлення регульованих шкідливих організмів та інших шкідливих організмів що знаходяться під карантинним контролем Китайської Народної Республіки.

15:15:36 17.09.2021

Осіннє застосування десикантів на посівах сільськогосподарських культур. Вимоги .

На полях Івано-Франківської області розпочинаються роботи по збиранню врожаю соняшнику, кукурудзи, сої, під час яких сільськогосподарські підприємства будуть проводити передзбиральну десикацію цих культур.

15:24:58 15.09.2021

Представники Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийняли участь у нараді на тему: "Налагодження роботи у перехідний період та нові норми харчування у закладах дошкільної освіти"

9 вересня на базі Ліцею №21 відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Івано-Франківської міської територіальної громади.

08:20:05 14.09.2021

На Прикарпатті відбулася пероральна вакцинація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території області в період з 08.09.2021 по 11.09.2021 року, відповідно до виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2021 рік, проведена осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджували шляхом розкидання авіатранспортом на території лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів. Всього розкинуто 307,1 тис. приманок на території 12,284 тис. км².

08:19:27 14.09.2021

Представники Головного управління взяли участь у вебінарі на тему "Комплексний підхід до контролю над тютюном та заходи забезпечення виконання вимог законодавства. Новітні нікотинові та тютюнові вироби у контексті загальної політики контролю над тют

07 вересня 2021 року керівництво Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області прийняло участь у вебінарі на тему "Виконання законодавства України у сфері контролю над тютюном", у якому взяли участь заступник Міністра охорони здоров’я України – головний державний санітарний лікар України І.Кузін, експерти ВООЗ, представники Держпродспоживслужби в т.ч. сектору контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю.

10:10:22 09.09.2021