Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Держпродспоживслужба нагадує про необхідність дотримання вимог біобезпеки під час осінньої міграції птахів

За останні роки в Європі ускладнилась епізоотична ситуація щодо грипу птиці. Спалахи захворювання реєструються у переважній більшості країн, у тому числі, тих, що межують з Україною.

16:30:02 06.10.2021

Небезпечний шкідник – вузькозлатка ясенева смарагдова – атакує ліси України

Вузькозлатка ясенева смарагдова Agrilus planipennis (в деяких наукових джерелах – ясенева смарагдова златка) є небезпечним карантинним шкідником, який завдає величезної шкоди ясеневим насадженням і природним ясеневим лісам.

16:26:18 06.10.2021

Про загрозу пошкодження посівів сільгоспкультур мишоподібними гризунами

Через сприятливі погодні умови та наявність достатньої кормової бази, створюються умови для зростання щільності і популяції мишоподібних гризунів, які зосереджуються на неорних землях, пасовищах, у лісосмугах, а також там, де є  добра кормова база (площі після збирання зернових культур та багаторічних трав). Середня чисельність нір на полях становить від поодиноких до трьох жилих колоній на гектар.

17:04:30 05.10.2021

Повідомлення RASFF щодо виявлення сальмонели у курятині

До Головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли  інформаційні  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів RASFF від 22.09.2021 р. № 2021.5027 та № 2021.5027-fup1 стосовно виявлення Salmonella Enteritidis та Salmonella  групи С1 в охолодженому та замороженому  курячому м’ясі, що експортувалось з Польщі (виробник: Super Drob S.A.) та надіслано до України (отримувач: ПП «ЛЯМП», проспект Червоної Калини,  м. Львів, 79070).

14:47:59 28.09.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з освітянами Вигодської громади питання шкільного харчування

22 вересня 2021 року спеціалісти Долинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінар-навчання з керівниками освітніх закладів Вигодської селищної громади.

11:37:38 27.09.2021