Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з  05 до 11 квітня 2021 року здійснили 2039 моніторингових відвідувань, виявлено 165 порушень (8%), складено 132 протоколи, винесено 65 приписів та пропозицій, направлено 12 листів в органи місцевого самоврядування, 4 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

14:38:14 12.04.2021

Прикарпаття вийшло із «червоної» зони. В області почали діяти обмеження, що відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки

Івано-Франківщина перебувала в «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з 26 лютого 2021 року.  Станом на 09 квітня 2021 року в області вперше з кінця лютого усі шість індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням короновірусної інфекції уже не відповідали «червоному» рівню епіднебезпеки.

14:26:17 12.04.2021

На Прикарпатті триває проведення обов’язкових профілактичних заходів щодо інфекційних хвороб тварин

Спеціалісти державних установ ветеринарної медицини Івано-Франківщини з метою забезпечення благополуччя території області щодо інфекційних хвороб тварин, їх ранньої діагностики і профілактики, а також створення ефективного контролю за станом здоров’я тварин, проводять комплекс обов’язкових протиепізоотичних заходів

08:20:51 09.04.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття перевірили суб’єктів господарювання, що торгують насінням

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області протягом березня 2021 року провели  моніторинг обігу насіння і садивного матеріалу.

10:05:06 07.04.2021

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини сприяла поверненню споживачам 730,6 тис. грн. за послуги централізованого водопостачання

На виконання плану роботи на 2021 рік Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області  було проведено планову перевірку комунального підприємства, що надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території області.

10:04:40 07.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ

20 квітня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Особливості рекламування лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації».

11:53:19 06.04.2021

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з  29 березня до 04 квітня 2021 року здійснили 1996 моніторингових відвідувань, виявлено 119 порушень (6%), складено 88 протоколів, винесено 52 приписи, направлено 19 листів в органи місцевого самоврядування, 8 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

11:52:53 06.04.2021

Безпека бджіл при застосуванні пестицидів

В умовах широкого застосування хімічних препаратів у сільському і лісовому господарстві все гострішою стає проблема охорони і захисту бджіл від отруєнь. Неконтрольоване застосування пестицидів, особливо на медоносних культурах, призводить до масової загибелі бджіл та інших корисних комах, які є запилювачами цих культур.

17:02:29 05.04.2021

Які шкідники та хвороби завдаватимуть шкоди сільськогосподарським культурам в квітні – прогноз спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини

Квітень це один з найбільш відповідальних місяців року. Це місяць сівби і вегетації більшості сільськогосподарських культур. Середньомісячна температура коливається в межах – плюс 5-10ºС. Водночас, невід’ємним супутником цього місяця є приморозки, як на поверхні грунту, так і в повітрі.

15:05:54 02.04.2021

Завершився термін дії постанови уряду про обмеження ціни на газ

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу, що 31 березня завершився термін дії  постанови від 18 січня 2021 року, якою уряд запровадив граничну ціну на газ для населення в 6,99 грн. за кубометр (із 1 лютого по 31 березня 2021 року).

14:38:39 02.04.2021