Головне управління Держспоживсужби в області інформує

В Держпродспоживслужбі провели онлайн-семінар з питань рекламування лікарських засобів

20 квітня 2021 року сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового, законодавства та пробірного контролю Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено онлайн-семінар для рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами на тему «Особливості рекламування лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації».

19:13:55 20.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ

27 квітня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в  Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Реалізація державної політики у сфері державного ринкового нагляду».

18:47:52 20.04.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби донесли до представників Верхнянської сільської громади вимоги безпечного застосування пестицидів

19 квітня 2021 року спеціалісти Калуського управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели робочу зустріч з головою, старостами сіл Верхнянської сільської громади, представниками сільгосппідприємств, які працюють на землях громади та керівництвом спілки пасічників Калущини.

18:46:49 20.04.2021

Після перевірки Держпродспоживслужби в дитячих садочках Івано-Франківська вилучили із обігу 354,81 кг масла, що виявилось спредом

Івано-Франківським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  при проведенні заходів державного контролю в ДНЗ № 36 «Віночок» (м. Івано-Франківськ вул. Юліана Целевича, 16-А) 12.04.2021 р. виявлено невідповідність в маркуванні «Масла солодковершкового селянського 72,5%», зокрема відсутній виробник даного продукту.

08:11:58 20.04.2021

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з  12 до 18 квітня 2021 року здійснили 1880 моніторингових відвідувань; виявлено 183 порушення (10%), складено 143 протоколи, винесено 85 приписів та пропозицій, направлено 22 листи в органи місцевого самоврядування, 9 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

11:35:52 19.04.2021

В Коломиї реалізаторам м’ясної продукції роз’яснили правила профілактики АЧС

У зв’язку із реєстрацією  в Чернівецькій області спалаху африканської чуми свиней (СТзОВ «Котелеве» с. Котелеве Новоселицького району Чернівецької області) на Івано-Франківщині посилено роз’яснювальну роботу з метою попередження поширення захворювання на територію області.

11:35:50 19.04.2021

В сусідній Чернівецькій області зафіксовано випадок африканської чуми свиней

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, в господарстві СТзОВ «Котелеве» с. Котелеве Новоселицького району Чернівецької області зареєстровано випадок африканської чуми свиней  при дослідженні патологічного матеріалу від загиблих свійських свиней (Звіт про результати дослідження Івано-Франківської Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 13.04.2021 № 000843 п.м./21).

17:06:32 16.04.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили комплекс питань з представниками Печеніжинської територіальної громади

13 квітня 2021 року спеціалісти Коломийського управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели нараду з представниками Печеніжинської територіальної громади, старостами сіл, керівниками сільськогосподарських підприємств, які обробляють землю на території даної громади,  та пасічниками.

17:05:27 16.04.2021

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з  05 до 11 квітня 2021 року здійснили 2039 моніторингових відвідувань, виявлено 165 порушень (8%), складено 132 протоколи, винесено 65 приписів та пропозицій, направлено 12 листів в органи місцевого самоврядування, 4 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

14:38:14 12.04.2021

Прикарпаття вийшло із «червоної» зони. В області почали діяти обмеження, що відповідають «жовтому» рівню епідемічної небезпеки

Івано-Франківщина перебувала в «червоній» зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 з 26 лютого 2021 року.  Станом на 09 квітня 2021 року в області вперше з кінця лютого усі шість індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням короновірусної інфекції уже не відповідали «червоному» рівню епіднебезпеки.

14:26:17 12.04.2021