Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Термінові сигналізаційні повідомлення: листя персика уражує кучерявість, а самшит пошкоджує самшитова вогнівка

На підставі даних фітосанітарного моніторингу, спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області застерігають землекористувачів: персик потребує захисту від кучерявості листя, а насадження самшиту – від гусені самшитової вогнівки.

10:11:37 18.05.2021

До переліку товарів, що мають істотну соціальну значущість, внесено бензин марки А-92 та А-95, а також дизельне пальне

З 12 травня поточного року вступила в дію постанова КМУ від 29.03.2021 № 450 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 341», якою  запроваджено декларування зростання роздрібних цін на бензин і дизпаливо понад 1%.

16:38:06 13.05.2021

Представники Держпродспоживслужби обговорили з керівниками навчальних закладів Войнилівської громади питання дитячого харчування

Фахівці Калуського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 06 травня 2021 року на базі Войнилівського ліцею провели семінар–навчання для керівників загальноосвітніх навчальних закладів Войнилівської селищної громади.

13:33:44 13.05.2021

Відбудеться аукціон з продажу продукції, що відбиралась Держпродспоживслужбою для досліджень

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує споживачам, що згідно чинного законодавства відділ ринкового нагляду управління захисту споживачів здійснює систематичний відбір зразків нехарчової продукції для проведення експертизи.

11:46:49 13.05.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби виявили масло, що не відповідало вимогам нормативної документації

Косівським районним відділом Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено перевірку Пістинського ліцею щодо дотримання вимог харчового законодавства при організації харчування дітей з відбором зразків харчових продуктів для встановлення їх відповідності чинним нормативним документам.

17:19:33 11.05.2021

Спеціалісти Держпродспоживслужби зустрілись з представниками Войнилівської селищної громади

06 травня 2021 року спеціалісти управління фітосанітарної безпеки та Калуського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели робочу зустріч у Войнилівській селищній громаді.

16:01:49 07.05.2021

Реформа житлово-комунального господарства: що таке публічний договір приєднання

30 квітня, в газеті «Голос України» опубліковано Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий на засіданні Верховної Ради 3 грудня.

13:38:58 06.05.2021

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 26 квітня до 04 травня 2021 року здійснили 1464 моніторингові відвідування, виявлено 111 порушень (8%), складено 77 протоколів, винесено 56 приписів та пропозицій, направлено 5 листів в органи місцевого самоврядування, 1 – в Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

13:36:05 06.05.2021