Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Головне управління статистики в області інформує

Кількість зареєстрованих суб’єктів економіки області зросла

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 жовтня 2025 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) в Івано-Франківській області зареєстровано 33272 юридичні особи та 1587 суб’єктів економіки без статусу юридичної особи.

16:38:22 18.10.2025

Цінова ситуація на споживчому ринку у вересні 2025 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у вересні 2025р. порівняно із серпнем 2025р. в області становила 0,5%, з початку року – 7,1%, в Україні (дані наведено без урахування тимчасово окупованих російською федерацією територій та частини територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) – 0,3% та 6,4% відповідно.

14:43:29 15.10.2025

Всеукраїнський день бібліотек

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. На початок 2025 року на Прикарпатті функціонувало 658 публічних бібліотек (з них 31 – для дітей, 3 – для юнацтва, 1 – для дітей та юнацтва), в тому числі 56 – у міській місцевості, 602 – у сільській місцевості. Бібліотечні фонди публічних бібліотек містили 5883,1 тис. примірників видань, з яких 76,2% видано українською мовою.

15:19:26 29.09.2025

Дошкільна освіта на Івано-Франківщині

Головне управління статистики інформує. На кінець 2024 року на Прикарпатті функціонувало 447 закладів дошкільної освіти (з них 10 приватних) на 28,8 тис. місць, з яких 120 закладів – в міській місцевості та 327 – в сільській місцевості.

16:23:10 28.09.2025

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь