Тлумацька міська рада
Івано-Франківський район, Івано-Франківська область

Головне управління статистики в області інформує

Житлове будівництво за районами Івано-Франківської області у січні–вересні 2023 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. Збільшення обсягів загальної площі житлових будівель нового будівництва, прийнятих в експлуатацію у січні–вересні п.р., порівняно з відповідним періодом попереднього року спостерігалося як в області в цілому (на 22,2%), так і в більшості районів.

13:20:11 01.12.2023

Житлове будівництво в Івано-Франківській області у січні–вересні 2023 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує.  У січні–вересні 2023 року в області прийнято в експлуатацію  402,3 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва, що на 22,2%  більше,  ніж за відповідний період попереднього року.  За обсягом прийнятого   в експлуатацію  житла область посіла 5 місце серед регіонів держави, за темпом його зростання – 8 місце.

13:19:36 01.12.2023

Житлове будівництво в Івано-Франківській області у січні–вересні 2023 року

13:19:33 01.12.2023

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Метою Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня, є підвищення поінформованості громадськості про ВІЛ/СНІД та спонукання до виявлення толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

15:06:35 30.11.2023

Які товари становлять основу екпорту області?

Головне управління статистики інформує. Упродовж 9 місяців 2023 року суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Івано-Франківської області було експортовано товарів на суму 474,7 млн.дол. США, обсяги імпорту склали 395,9 млн.дол. Порівняно з січнем–вереснем 2022 року обсяги експорту зменшилися на 14,4%, імпорту – на 17,2%. Сальдо зовнішньої торгівлі товарами  залишилось позитивним і за цей період склало 78,8 млн.дол. США проти 39,4 млн.дол. за 9 місяців  2022 року. Коефіцієнт покриття експортом імпорту становив 1,20.

16:30:20 22.11.2023

Стан сільського господарства Івано-Франківщини

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. Сільське господарство має вагомий вплив на розвиток та стабільне функціонування економіки регіону, його частка у валовій доданій вартості області складає понад 13%, за її обсягами аграрний сектор посідає друге місце після промисловості. В сільському господарстві області здійснює діяльність 1,3 тис. суб’єктів господарювання, працює майже 28% зайнятого населення регіону, в його розвиток спрямовується близько 10% загальнообласного обсягу капітальних інвестицій.

16:22:10 16.11.2023