Мешканцям громади

Змінено тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Повідомляємо, що 20.12.2023 року  виконавчим комітетом Тлумацької міської ради прийнято рішення №184 «Про встановлення для комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» тарифів на послуги централізованого  водопостачання та централізованого водовідведення» (далі – Рішення).

13:15:10 28.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ

КП «Тлумачкомунсервіс» повідомляє, що сьогодні, 27.12.2023 р., в зв'язку з проривом по провулку Вербова, вул.Зелена, Коновальця, Будівельників, С.Орлика, відключено водопостачання і наразі проводяться ремонтні роботи. Орієнтовний час закінчення ремонтних робіт – 15:00 год..

09:55:03 27.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ

У середу, 20 грудня 2023 року, в приміщенні Тлумацького народного дому  відбудеться показ вистав Коломийським академічним обласним українським драматичним театром  імені І. Озаркевича.

09:33:40 20.12.2023