Мешканцям громади

Скасування мораторію: як не залишитися без світла?

Уряд постановою КМУ № 1405 від 29.12.2023р дозволив відключення від електромереж боржників за спожиту електроенергію, що проживають у регіонах, у яких не ведуться бойові дії та які не перебувають під тимчасовою окупацією.

09:07:16 11.01.2024

До уваги суб’єктів сільськогосподарської діяльності!

Повідомляємо, що у зв’язку із запуском в Державному аграрному реєстрі програм грантової підтримка від ФАО та ЄС - другий цикл, буде проводено серію вебінарів для ознайомлення потенційних заявників з умовами участі в програмі.

10:13:42 10.01.2024

Ускладнення погодних умов

В зв’язку з виходом південного циклону та вторгненням арктичного повітря протягом  07-09 січня по області та місту  очікується ускладнення погодних умов:  помірний, в горах значний сніг, утворення снігового покриву висотою 5-10 см, місцями до 20 см, подекуди налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця, місцями посилення південно-східного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності, жовтий).

15:53:35 04.01.2024

Змінено тарифи на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Повідомляємо, що 20.12.2023 року  виконавчим комітетом Тлумацької міської ради прийнято рішення №184 «Про встановлення для комунального підприємства «Тлумачкомунсервіс» тарифів на послуги централізованого  водопостачання та централізованого водовідведення» (далі – Рішення).

13:15:10 28.12.2023