Мешканцям громади

Сторінка на стадії наповнення

Вакцинація життєво необхідна для літніх людей

У похилому віці імунна система менш ефективна, тож ризик певних захворювань зростає. Крім того, літні люди часто мають супутні захворювання (наприклад, серцево-судинні, хронічні респіраторні захворювання тощо), тож є особливо вразливими до інфекцій і мають підвищений ризик їх тяжкого перебігу.

08:50:07 08.03.2024

Навчання за короткотривалою програмою: «Соціально-психологічний супровід ветеранів війни та демобілізованих громадян»

З метою розбудови в Україні системи соціального супроводу ветеранів та їх сімей в умовах воєнного і післявоєнного часу, сприяння кар’єрному зросту й можливості працевлаштування ветеранів та членів їх сімей у сфері соціальної роботи Міжнародне агентство професійних кваліфікацій розпочало програму короткотривалого кваліфікаційного курсу за напрямом соціально-психологічного супроводу ветеранів війни та їх сімей.

14:45:54 07.03.2024

Що потрібно знати про технічне обслуговування газових мереж у багатоквартирному будинку?

Для забезпечення безпеки газопостачання та готовності внутрішньобудинкових систем газопостачання дво – або багатоквартирного будинку до надання послуг з розподілу та постачання природного газу співвласникам такого буднику або за їх рішенням – управитель багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників в багатоквартирного будинку, інша уповноважена співвласниками особа мають укласти договір на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку з оператором газорозподільної системи або іншим обʼєктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

13:49:18 05.03.2024