Мешканцям громади

До Уваги сільськогосподарських товаровиробників

Доводимо до відома, що Мінагрополітики як центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну аграрну політику у сфері насінництва та розсадництва, забезпечує ведення Державного реєстру суб’єктів насінництва та росадництва.

16:26:19 22.02.2022

Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

Почесне звання "Мати-героїня" присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-ми річного віку 5-ох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

13:17:53 18.02.2022

ОГОЛОШЕННЯ

Постановою КМУ від 5 квітня 2012р.(зі змінами) затверджено «Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб  з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації» (далі-Порядок). Цим Порядком затверджено електронний документообіг на виготовлення технічних та інших засобів реабілітації(далі-ТЗР), під назвою «Електронний кабінет особи з інвалідністю».

17:08:01 14.02.2022

Про надання публічних послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання фізичних осіб в Україні

Відповідно до Закону України “Про надання публічних (електронних публічних) послуг, щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”, врегульовано надання публічних послуг, щодо декларування та реєстрації місця проживання фізичних осіб в Україні.

15:41:19 09.02.2022