Мешканцям громади

Івано-Франківщина продовжує жити за правилами «червоної» зони

Епідемічна ситуація щодо розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19 на Прикарпатті станом на 19 березня залишається складною, навіть зважаючи на деяке зменшення кількості виявлених хворих та госпіталізованих у COVID-лікарні.

17:12:41 19.03.2021

Основні види діяльності комунального підприємства «ТЕПЛОЦЕНТР» Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Інформуємо, що відповідно до рішення міської ради від 24.12.2020 р. №138-3/2020 на території громади працює комунальне підприємство «ТЕПЛОЦЕНТР», предметом діяльності якого є задоволення потреб населення, підприємств, установ, організацій в наданні послуг теплопостачання та інших, а саме:

14:25:51 19.03.2021

Увага!

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації.

13:51:17 18.03.2021

Як реструктуризувати борг за газ

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» продовжує фіксувати зростання заборгованості своїх клієнтів за спожитий природній газ. Так, станом на 1 березня 2021 р., загальний борг побутових споживачів перед компанією становить 899,89 млн грн.

11:27:12 17.03.2021

Конкурс для талановитої молоді України

Ти студент навчального закладу України? Тоді ця інформація для тебе! Громадська спілка «Український народний контроль»  та інформаційний портал Kredit.House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай Грант (стипендію) на навчання!  Умови конкурсу доволі прості. Більш детально ознайомитись з умовами  можна за  посиланням - https://kredit.house/contest/ua/

08:55:50 15.03.2021