Мешканцям громади

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Нижнівського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Відділ освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Нижнівського ліцею  Тлумацької міської ради Івано-Франківського  району Івано-Франківської області:

11:39:08 30.04.2021

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Тлумацького ліцею №1 Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Відділ освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тлумацького ліцею №1  Тлумацької міської ради Івано-Франківського  району Івано-Франківської області:

11:31:47 30.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ про конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Королівського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Відповідно до рішення протоколу № 1 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Королівського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області конкурс на заміщення вакантної посади директора Королівського ліцею відбудеться у два етапи:

15:43:00 29.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ ВІД 29.04.2021 Р.

Завтра, 30 квітня, о 10.00 годині буде організовано та забезпечено ознайомлення кандидатів на заміщення вакантної посади директора Королівського ліцею Тлумацької міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування.

15:22:47 29.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі м. Тлумача та с. Гончарівка! У зв’язку з Великодніми святами вивіз ТПВ (сміття) з приватного сектору буде проводитись у суботу, 1 травня. Дякуємо за розуміння!

11:25:58 28.04.2021

Оголошення про проведення конкурсу вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради

Відповідно до статті 10, статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету  Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Положення про проведення  конкурсу на заміщення вакантних посад відділу освіти,  культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради  та Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад затверджених наказом відділу освіти,  культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради  від 25.02.2021 року № 02-05/23 відділ освіти,  культури, молодіжної політики та спорту  Тлумацької міської ради  ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти,  культури, молодіжної політики та спорту Тлумацької міської ради.

09:58:09 27.04.2021