Дата: від до Скинути

518 роботодавців з Івано-Франківщини вже отримали компенсацію витрат  за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

518 роботодавців з Івано-Франківщини вже отримали компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Івано-Франківський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2022 № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні» (https://is.gd/GFI0vj).

10:30 20.11.2023

Арт-терапевтичне заняття пальчиковими фарбами в Тлумацькому ІРЦ

18 листопада, напередодні Всесвітнього дня дитини в рамках програми «Мобільний ігровий простір» Мальтійська служба допомоги Івано-Франківська для дітей з особливими освітніми потребами в установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької міської ради провела цікаве арт-терапевтичне заняття пальчиковими фарбами.

09:16 20.11.2023

Форум «Розвиток соціальних послуг на Прикарпатті»

16 листопада в м. Івано-Франківську відбувся форум «Розвиток соціальних послуг на Прикарпатті», який відкрила захід голова обласної державної адміністрації-начальник військової адміністрації Світлана Онищук. З особистим візитом долучилася міністр соціальної політики України Оксана Жолнович.

08:49 20.11.2023

Воркшоп «Підтримка громад в оновленні соціальних паспортів»

Працівники виконавчого комітету, структурних підрозділів та комунальних установ Тлумацької міської ради взяли участь у воркшопі «Підтримка громад в оновленні соціальних паспортів», організованого командою Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки Агентства ООН у справах біженців.

16:10 16.11.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо вас приєднатися до нашого заходу "Майстер-клас з розмальовування шоперів", який відбудеться 18 листопада 2023 року (субота) з 15:00 до 16:00 для учасників віком до 16 років та з 17:00 для учасників 16+.

14:39 16.11.2023

Проєкт «Польська полиця в Україні»

КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» стала учасником проєкту "Польська полиця в Україні» та безкоштовно одержала книги польських авторів, перекладених українською мовою.

17:19 15.11.2023

Круглий стіл «Запобігання випадків домашнього насильства»

15 листопада відбувся круглий стіл в приміщенні КУ «Центру надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради, в якому взяли участь: начальник сектору превенції відділення поліції № 5 (м. Тлумач) Івано-Франківського РУП ГУНП В Івано-Франківській області капітан поліції Р. Дубів, начальник Тлумацького РС філії ДУ «Центр пробації » в Івано-Франківській області І. Боса,  провідний фахівець соціальної роботи КУ « Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради  С. Лущак та  головний спеціаліст служби у справах дітей Тлумацької міської ради О. Слободян.

17:12 15.11.2023