В Тлумацькому ліцеї № 1 укомплектовано спортивний клас

Ніхто не стане сперечатися, що займатися спортом корисно, особливо для здоров'я. Завдяки його впливу діти ростуть більш міцними і витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет – стійкіший. Спорт – це більше, ніж просто здоров'я, адже він дає багато переваг і користі не тільки на фізичному, але і на емоційному рівні. Діти, захоплені тренуваннями, не витрачають стільки часу на сучасні гаджети – їм просто ніколи. Вони натхнені своїми заняттями, успіхами та шляхом до поставленої спортивної мети.

16:48 12.10.2023

Гурт народної музики "INTONACIJAUA" посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

Гурт народної музики «INTONACIJAUA» Тлумацького будинку дитячої та юнацької творчості (кер. Добровольський М.М.) зайняв ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчих проєктів «Код Нації», присвяченому 32-ій річниці Незалежності України у рамках Національного Фестивалю «Код Нації».

16:47 12.10.2023

БО «Рокада» провела тренінги в Тлумацькій громаді

Вчора психологом  благодійної організації « Рокада» був проведений захід для фахівців із соціальної роботи та служби у справах дітей в КУ «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради на тему: «Профілактика професійного вигорання».

16:17 12.10.2023

В останню путь провели загиблого Героя Дмитра Самборського

Знову війна забирає найкращих. Знову земля плаче за відданим сином України і приймає Героя. Немає прощення російським агресорам за горе, яке вони принесли на нашу українську землю. Немає в світі сили, яка б могла затамувати невгамовний біль, що пронизує серця українців, які оплакують своїх рідних, загиблих в цій страшній війні…

15:41 12.10.2023

12 жовтня – Всесвітній день зору

Фахівцем (вчителем-дефектологом) КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Тлумацької міської ради у форматі воркшопу було проведено позачергове засідання команди психолого-педагогічного супроводу учнів з порушенням зору у філії Тлумацького ліцею № 1 с.Надорожна. Учасниками засідання були  логопед Тлумацького інклюзивно-ресурсного центру, асистент вчителя, класний керівник 5 класу, вчителі-предметники та корекційні педагоги.

15:30 12.10.2023

Протидія торгівлі людьми

У зв'язку з відзначенням Європейського дня протидії торгівлі людьми та з метою підвищення обізнаності громадян щодо проблеми торгівлі людьми, фахівцями  із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради 11 жовтня розповсюджувалися буклети в найбільш людних місцях м. Тлумача.

14:55 12.10.2023