Обговорено Стратегію розвитку громади

24 травня міський голова Ігор Петрук та перший заступник міського голови Василь Гнатюк зустрілися з регіональним консультантом Івано-Франківського регіонального відділення ВАОМС «Асоціація міст України» Ольгою Боніковською, яка з робочим візитом відвідала Тлумацьку міську раду.

09:26 29.05.2023

«Армія відновлення» - працюючи наближаємо Перемогу!

В рамках урядового проєкту «Армія відновлення» на Прикарпатті укладено 76 договорів на проведення суспільно корисних робіт, до яких залучено 344 особи з числа зареєстрованих безробітних, в тому числі 18 внутрішньо переміщених осіб. Усього за виконання суспільно корисних робіт по області виплатили вже понад 1,3 млн грн.

14:11 24.05.2023

День Героїв України у бібліотеках громади

23 травня українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття. Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди.

16:20 23.05.2023

Тлумацька міська рада підписала Меморандум про співпрацю з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Коломия»

Сьогодні, 23 травня, міський голова Ігор Петрук зустрівся з представниками Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Коломия» та деканом Тлумацьким УГКЦ о. Павлом Дутчаком та обговорив з ними питання щодо реалізації спільних заходів, проектів та програм у сфері соціального захисту населення в міській територіальній громаді.

13:40 23.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ! Акція «День здоров'я»

У середу 24 травня 2023 р. відбудеться акція «День здоров'я» в центрі м. Тлумача, вул. Винниченка, 2 (біля ТЦ "АТБ-Маркет"). Початок о 10.00 год.

13:30 23.05.2023

Під час щотижневої наради обговорили питання проведення благоустрою на території громади

Питання різних сфер життя громади: охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, освіти, культури та інших обговорювалися 23 травня під час наради з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, яку провів міський голова Ігор Петрук.

11:29 23.05.2023