Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Випадок африканської чуми свиней на Херсонщині

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, в одному з особистих селянських господарств Борозенської об'єднаної територіальної громади Бериславського району Херсонської області зареєстровано випадок африканської чуми свиней (3 голови  віком 7 місяців).

14:14:36 12.12.2023

Івано-Франківська регіональна державна лабораторія пропонує широкий спектр лабораторно-інструментальних досліджень

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує усіх зацікавлених сторін: Івано-Франківська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби акредитована НААУ згідно ДСТУ  ISO/IEC 17025:2019 та уповноважена на проведення випробувань Держпродспоживслужбою.

16:34:02 11.12.2023

Заборона стимулювання продажу тютюнових виробів

Антитютюновий закон захищає здоров'я молодих українців, тому поряд із рекламою забороняється стимулювання продажу тютюнових виробів, електронних сигарет, рідин до них і пристроїв для нагрівання тютюну.

14:00:58 08.12.2023

Куріння на території навчальних і медичних закладів заборонено

На території, як і у приміщенні навчальних чи медичних закладів, фізкультурно-оздоровчих споруд, на станціях і вокзалах заборонено куріння сигарет, електронних сигарет, пристроїв для нагрівання і кальянів.

11:26:49 07.12.2023

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

16:52:49 04.12.2023

Знак про заборону куріння у приміщеннях усіх форм власності обов'язковий

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує: щоб повідомити відвідувачів, які можливо ще не знають про заборону куріння, у приміщеннях усіх форм власності має бути знак про заборону куріння і текст «Куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів заборонено!».

13:52:14 04.12.2023

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини проведе курс тренінгів з питань впровадження системи НАССР на харчоблоках закладів освіти

Івано-Франківським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби розпочато курс навчальних семінарів щодо запровадження, застосування та підтримання дієвості системи НАССР на харчоблоках закладів освіти.

16:23:27 30.11.2023