Головне управління статистики в області інформує

5 грудня – День працівників статистики

У важкий для країни час органи державної статистики продовжують виконання покладених на них завдань. Головним пріоритетом української національної статистичної системи як на даний час, так і упродовж усіх років становлення є задоволення запиту суспільства та користувачів різних рівнів на отримання статистичної інформації, забезпечення її максимальної відкритості, публічності й доступності. І сьогодні, у нових воєнних реаліях, виробництво якісної, достовірної та об’єктивної статистичної інформації, яка є основою для прийняття обґрунтованих  управлінських рішень, розробки дієвої державної політики, стабілізації та розвитку нашого суспільства, набуває особливого значення.

13:39:17 06.12.2022

Житлове будівництво за районами області у січні–вересні 2022 року

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2022 року в області прийнято в експлуатацію 329,2 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва, що складає 95,5% до обсягу прийнятого житла у січні–вересні 2021 року.

14:30:55 02.12.2022

Житлове будівництво в Івано-Франківській області у січні–вересні 2022 року

Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2022 року в області прийнято в експлуатацію 329,2 тис.м2  загальної площі житлових будівель нового будівництва, що відповідає 6 місцю серед регіонів держави. До рівня січні–вересня 2021 року обсяг прийнятого в експлуатацію житла  складає 95,5%.

14:30:41 02.12.2022

Чоловіки Прикарпаття

Головне управління статистики інформує. На початок 2022 року на Прикарпатті проживало 637,9 тис. чоловіків (47,3% від загальної чисельності постійного населення), з них у віці   0–15 років – 19,4%, у віці 16–59 років – 63,6%, у віці 60 років і старшому – 17%. У міській місцевості проживало 44% чоловічого населення  області.

09:58:21 21.11.2022

Цінова ситуація на споживчому ринку у жовтні 2022 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку в жовтні 2022р. порівняно із вереснем 2022р. в області становила 2,2%, з початку року – 24,1%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 2,5% та 24,8% відповідно.

09:57:35 21.11.2022

Стан сільського господарства Івано-Франківщини

Головне управління статистики інформує. Сільськогосподарська галузь є важливою сферою розвитку економіки області, основними завданнями якої є забезпечення населення продовольством та промисловості – сировиною. У аграрному секторі області виробляється понад 13% валової доданої вартості, здійснює діяльність 1,4 тис. суб’єктів господарювання, працює 27,8% зайнятого населення регіону.

09:49:16 21.11.2022

Цінова ситуація на споживчому ринку у вересні 2022 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку у вересні 2022р. порівняно із серпнем 2022р. в області становила 1,7%, з початку року – 21,5%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 1,9% та 21,8% відповідно.

09:07:13 17.10.2022

Діяльність підприємств харчової промисловості

Головне управління статистики інформує. Харчова промисловість є однією з важливих сфер економіки Івано-Франківщини, яка і в цей складний час продовжує задовольняти потреби як населення області так і інших регіонів у  продуктах харчування. Найпотужнішими підприємствами галузі виступають: з виробництва м’яса, м’ясних та ковбасних виробів – товариства з обмеженою відповідальністю  «Виробничо-комерційна фірма «Варто», «М’ясо-ІФ», «Іко-ІФ», «Приватне заготівельне виробничо-комерційне підприємство «Еліта»; молока та молочних продуктів – товариства з обмеженою відповідальністю «Городенківський сирзавод» та «Іва-Арт», товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський міськмолокозавод»; борошна та круп – товариства з обмеженою відповідальністю «Калуський комбінат хлібопродуктів» та «Зернопереробна компанія «ЮМАС», хліба та виробів хлібобулочних – товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківський хлібокомбінат», товариства з обмеженою відповідальністю «Залізнична пекарня» та «Лігос», приватне підприємство «Коломийський хлібокомбінат», напоїв – товариства з обмеженою відповідальністю «Аріон» і «Тирлич», спільне українсько-польське підприємство «Галпласт»інших харчових продуктів – товариство з обмеженою відповідальністю «Імперово-Фудз». Протягом останніх років на підприємствах харчової промисловості спостерігалася тенденція уповільнення темпів виробництва. Зокрема, у 2021р. проти 2020р. індекс промислової продукції склав 88,2%, у т.ч. у виробництві молочних продуктів – 98,9%, напоїв – 91,1%, м’яса і м’ясних продуктів – 91%, інших харчових продуктів – 63,6%. Водночас зросло виробництво хліба, хлібобулочних і борошняних виробів на 9,2%, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості – на 13%, готових кормів для тварин  – на 28%.

14:08:30 13.10.2022

Цінова ситуація на споживчому ринку у серпні 2022 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє.  За даними Державної служби статистики України, інфляція на споживчому ринку в серпні 2022р. порівняно з липнем 2022р. в області становила 1,0%, з початку року – 19,4%, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) – 1,1% та 19,5% відповідно.

15:12:12 15.09.2022