Обласний центр зайнятості інформує

Яка категорія осіб шукає роботу в службі зайнятості Прикарпаття?

«На початку червня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримували 11,3 тис. осіб, які мали статус безробітного, що на 28,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

13:30:45 25.06.2021

В службі зайнятості відбувся інформаційний вебінар «Безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю»

15 червня 2021 в рамках профорієнтаційного проєкту Івано-Франківської обласної служби зайнятості для осіб з інвалідністю «Повір у себе» за участю заступника директора-начальника відділу організації профорієнтації Людмили Сірко, представника урядового уповноваженого з питань людей з інвалідністю, заступника ГО «СЛІД» Миколи Макара в онлайн-форматі відбувся інформаційний вебінар на тему «Безбар’єрне середовище для людей з інвалідністю».

13:16:13 17.06.2021

«День гостинності» у Бурштинському торговельно-економічному фаховому коледжі

26 травня 2021 року у Бурштинському торговельно-економічному фаховому коледжі Київського національного торговельно-економічного університету проведено «День гостинності», співорганізаторами якого виступила Івано-Франківська обласна служба зайнятості.

16:31:15 27.05.2021

Відбулося засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення Івано-Франківської області

25 травня 2021 року відбулося засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення Івано-Франківської області за участю заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації Світлани Онищук, директора Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василя Цимбалюка, делегованих від органів державного управління роботодавців та ради профспілок області в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

09:55:08 26.05.2021

Як служба зайнятості допомагає територіальним громадам?

Служба зайнятості Івано-Франківської області тісно співпрацює з об’єднаними територіальними громадами. Керівництвом та фахівцями філій та центрів зайнятості систематично здійснюються виїзди у ОТГ з метою презентації послуг служби зайнятості.

17:08:51 24.05.2021

Ситуація на ринку праці Івано-Франківщини у січні-квітні 2021 року

У січні-квітні 2021 року з філіями обласного центру зайнятості і Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 2,7 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 7,4 тис. вакансій.

16:18:58 17.05.2021

Учасниками онлайн-марафону «Будуй свою кар’єру в Україні» стали більше 400 студентів Прикарпаття

Впродовж трьох днів, з 20 по 22 квітня 2021 року, фахівцями з профорієнтації служби зайнятості Івано-Франківської області проведено онлайн-марафон для студентської молоді «Будуй свою кар’єру в Україні».

12:35:49 26.04.2021