Обласний центр зайнятості інформує

Переваги легальних трудових відносин для роботодавців

В сучасних реаліях життя, коли в нашій країні триває війна, ми як ніколи повинні об’єднатися задля підтримки нашої держави. Зараз будь-яка допомога є надзвичайно важливою, саме тому нам потрібно працювати та сплачувати податки, підтримуючи цим нашу армію та економіку країни в цілому.

16:48:02 04.07.2022

Стан ринку праці Івано-Франківщини

У січні-квітні 2022 року з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості співпрацювало 2,3 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 5,3 тис. вакансій, 3,2 тис. вакансій було укомплектовано.

15:56:50 12.05.2022

Діяльність служби зайнятості в умовах воєнного стану

Служба зайнятості області продовжує свою роботу в умовах воєнного стану. Всі філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості та Івано-Франківський міський центр зайнятості працюють в звичному режимі. Попри складні часи українці повинні мати змогу працювати в тилу задля збереження економіки нашої держави.

14:33:10 11.04.2022

Які вакансії є найбільш затребуваними на ринку праці Івано-Франківщини?

У січні 2022 року про наявність вільних робочих місць поінформували обласну службу зайнятості 1016 роботодавців Івано-Франківщини. Кількість вакансій, заявлених роботодавцями, станом на 1 лютого 2022 року становила 1186 вакансій.

13:59:32 21.02.2022

Працевлаштування безробітних громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у 2021 році

У 2021 році Івано-Франківською обласною службою зайнятості було працевлаштовано 1837 безробітних громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Зокрема:

15:45:23 10.02.2022