Мешканцям громади

ОГОЛОШЕННЯ

Івано-Франківський районний відділ ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує що з 21.07.2021 р. розпочався 5-й етап вакцинації, який охоплює всіх бажаючих, віком від 18 років,  щоб отримати щеплення доступною вакциною проти COVID-19 достатньо зателефонувати до свого сімейного лікаря чи в пункт щеплення або просто звернутися в Центр масової вакцинації та отримати свою дозу вакцини.

10:14:54 27.07.2021

Інформування мешканців громади із проблемою протидії торгівлі людьми!

Торгівля людьми - глобальна проблема як у світі, так і для України, адже  трудова міграція (переміщення людей через  кордон або в межах країни з метою пошуку роботи) стала характерною невід’ємною частиною сьогодення. Щороку наші співгромадяни, які невдоволені рівнем заробітної плати в Україні або відсутністю роботи, намагаються виїхати в інші країни у пошуках більш гідних умов життя. Там здебільшого радо приймають українців, бо саме вони займають посади робітників, обслуговуючого персоналу, будівельників тощо. Зрозуміло, що це певним чином сприяє підвищенню добробуту сімей та є джерелом валютних надходжень в країну.

10:09:10 27.07.2021

Громадські обговорення

Щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресом вул. І. Франка, с. Гостів, Івано-Франківського р-н., Івано-Франківської обл..

08:43:49 22.07.2021

УВАГА! Штормове попередження

У зв'язку iз добiганням паводкової хвилi в Днiстрi очiкується пiдйом рiвнiв води над рiвнями 21 липня на 08:00 год., без негативних наслiдкiв:

14:16:39 21.07.2021

УВАГА! Штормове попередження

У зв’язку з очікуваними сильними опадами, в другій половині 20 та протягом 21 липня на річках області очікуються підйоми рівнів води на 0,5 - 1,5 м, в місцях звуження русел річок на 2,0 - 2,5 м над рівнями 20 липня станом на 08.00 годину. Можливе часткове затоплення об’єктів прирічкової інфраструктури, досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих населених пунктів. В місцях випадання сильних злив можливе формування значного місцевого та схилового стоку з підтопленням понижених ділянок. В гірських районах існує загроза сходження селевих потоків (помаранчевий рiвень небезпеки).

13:39:19 20.07.2021

УВАГА! Штормове попередження

Впродовж 19 - 20 липня на рiчках області очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3 - 1,3 м над рiвнями 15 липня станом на 08.00. В мiсцях проходження сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених мiсць, в горах iснує загроза утворення окремих селiв (жовтий рiвень небезпеки).

15:15:29 19.07.2021

УВАГА! Штормове попередження

В найближчу годину із збереженням до кінця доби 15 липня по області та місту очікується гроза, град, при грозі шквали 15-20 м/с. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності, жовтий. 16-18 липня на території області та міста очікується 5-го (надзвичайно висока) пожежна небезпека. (СМЯ 2) 2 рівень небезпечності, помаранчевий.

13:55:40 15.07.2021

Громадські обговорення

Щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресом вул. О. Кобилянської, м. Тлумач, Івано-Франківського р-н., Івано-Франківської обл.. з  14 липня 2021 року по 13 серпня 2021 року  громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за адресом вул. О. Кобилянської, м. Тлумач, Івано-Франківського р-н., Івано-Франківської обл.

13:45:21 15.07.2021