ОГОЛОШЕННЯ

З метою збереження історичної та культурної спадщини Тлумаччини, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму та залучення громадськості до створення символіки Тлумацької міської територіальної громади проводиться збір заяв щодо участі місцевих краєзнавців, активістів, жителів громади, консультантів-художників, геральдистів у роботі комісії з питань символіки Тлумацької міської територіальної громади.

15:07 25.09.2023

У Тлумачі відбувся відкритий обласний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті Романа Круховського

23 вересня у спортивному комплексі Тлумацької ДЮСШ відбувся відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2010-2012 р.н., присвячений пам’яті Романа Круховського, який стане щорічним.

14:37 25.09.2023

У Тлумацькій громаді триває оновлення комунальних мереж і обладнання

Комунальне підприємство «Тлумачкомунсервіс» продовжує роботи щодо оновлення водопровідної та каналізаційної мереж у Тлумацькій міській територіальній громаді та з підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років.

15:14 22.09.2023

Відбулося засідання виконавчого комітету

Під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри, сьогодні, 21 вересня, відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради, в роботі якого взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

13:46 21.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ! Турнір з вільної боротьби

У суботу, 23 вересня, у спортивному комплексі Тлумацької ДЮСШ (м. Тлумач, вул. Грушевського, 51а) відбудеться відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2010-2012 р.н., присвячений пам’яті Романа Круховського.

13:25 20.09.2023

Євгена Дудника - працівника  виконавчого комітету Тлумацької міської ради нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Євгена Дудника - працівника виконавчого комітету Тлумацької міської ради нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України №586/2023 від 15.09.2023 р. за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено молодшого сержанта Збройних Сил України Дудника Євгена Євгеновича, який до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну працював головним спеціалістом відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Тлумацької міської ради.

13:23 20.09.2023

Важко знайти слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце рідної людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилась поруч.

14:21 19.09.2023

На Прикарпатті завершено осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

14 вересня 2023 року в Івано-Франківській області завершено проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу, яка тривала 3 дні.

09:25 19.09.2023