Благодійний концерт «З музикою і піснею – до Перемоги!»

Відповідно до проєкту виграного ГО «НАШ КРЕАТИВ» за грантом наданим в рамках проекту Карітас України @CaritasUkraine «Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів» за підтримки UHF @OCHA Ukraine у неділю, 3 вересня, у Тлумацькому міському парку імені Романа Круховського відбувся благодійний концерт «З музикою і піснею – до Перемоги», підготовлений педагогічним колективом та вихованцями Тлумацької дитячої музичної школи.

13:33 04.09.2023

Візит колективу та вихованців Тлумацької дитячої музичної школи в м. Коломия

Минулого тижня в рамках проєкту Карітас України @CaritasUkraine «Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів» за підтримки UHF @OCHA Ukraine за сприяння ГО «Наш Креатив» та Тлумацької міської ради вихованці та педагоги Тлумацької дитячої музичної школи виступили перед мешканцями і працівниками Будинку милосердя ім. Миколая Чернецького та жителями шелтеру для літніх людей м. Коломиї, в тому числі внутрішньо переміщеними особами з територій, де ведуться бойові дії.

11:50 04.09.2023

УВАГА! На території області буде проведена осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території Івано-Франківської області відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2023 рік протягом другої декади вересня 2023 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

08:46 04.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ! Благодійний концерт «З музикою і піснею – до Перемоги!»

У неділю, 3 вересня, о 14:00 год. у Тлумацькому міському парку імені Романа Круховського відбудеться благодійний концерт «З музикою і піснею – до Перемоги» підготовлений педагогічним колективом та вихованцями Тлумацької дитячої музичної школи.

16:16 01.09.2023

Реалізовано проєкт «Музика яка нас об’єднує»

Завдяки чудовій ідеї поданого проекту Громадською організацією «НАШ КРЕАТИВ»  та партнером проєкту – Тлумацькою міською радою «Музика яка нас об’єднує» на грантовий відбір в рамках проєкту Карітас України #Caritas Ukraine «Долаючи розломи: розбудова потенціалу постраждалих спільнот щодо чутливості до конфліктів» за підтримки UHF #OCHA Ukraine, для Тлумацької дитячої музичної школи придбано новітнє музичне обладнання.

15:00 01.09.2023

Щорічна акція «Шкільний портфелик»

Щорічно, напередодні нового навчального 2023 року у Тлумацькій громаді за сприяння Тлумацької міської ради та благодійної організації «БФ «Карітас Коломия» у храмі Пресвятої Трійці було проведено традиційну всеукраїнську благодійну акцію «Шкільний портфелик», де діти різних вразливих категорій: діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти-сироти, внутрішньо переміщені діти та діти, загиблих та зниклих безвісти військовослужбовців Збройних Сил України, які навчаються в 1-11 класах отримали шкільне приладдя. Діти – майбутнє нашої держави і від нас залежить їх гідне виховання, навчання, просвітництво.

17:14 31.08.2023

Відбулося чергове засідання сесії міської ради

31 серпня відбулася двадцять восьма сесія Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського, в якій взяли участь 18 з 26-ти депутатів.

15:58 31.08.2023

Спалювання сухої трави – це екологічний злочин!

З кожним роком спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворюється на справжнє екологічне лихо. Не слід забувати про те, що кожен факт підпалу — це злочин проти природи!

15:56 31.08.2023

Проведено засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 31 серпня, під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

15:54 31.08.2023