У Тлумачі вшанували воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого, у день Стрітення Господнього, минає 28 років з того часу, коли остання колона військ колишнього СРСР була виведена з Республіки Афганістан. Не залишились осторонь цієї страшної війни і сини України, які засилались у пекельне жерло скель і пустелі, дивились на війну своїми очима, бачили кров, біль, горе і страждання.

15:41 15.02.2017

Верховна Рада вп’ятеро збільшила адмінштрафи за засмічення лісів та порушення правил пожежної безпеки

Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин».

13:55 14.02.2017

У Тлумачі відбувся одноденний тематичний семінар: «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій»

У середу, 1 лютого, у великій залі адміністративної будівлі органів влади району за сприяння райдержадміністрації Івано-Франківським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у приміщенні адмінбудинку районної влади проведений одноденний виїзний тематичний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій», у якому взяли участь державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування району, депутати всіх рівнів, працівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, селищний та сільські голови.

14:04 02.02.2017

Індекс  споживчих  цін  у  грудні  2016 року

Індекс споживчих цін у грудні 2016 року

Головнеуправління статистикив Івано-Франківськійобласті повідомляє. За даними  Державної служби  статистики,  ціни  на споживчому  ринку  в  грудні 2016р.  порівняно  з  попереднім  місяцем  в  Україні  зросли  на  0,9%,  за рік у цілому – на 12,4% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – на 1% і 10,9%, відповідно.

14:00 30.01.2017

Молодь Прикарпаття запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття Премії Кабінету міністрів України

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України. Премію може отримати молодь віком від 14 до 35 років. Щороку присуджується до 20 Премій у розмірі 50 тис. гривень кожна.

13:58 26.01.2017

В зоні АТО отримали благодійну допомогу з Тлумацького району

На початку січня цього року з Тлумацького району в зону проведення антитерористичної операції відправився гуманітарний вантаж. Волонтери, серед яких голова Тлумацької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Валерій Ступницький,  черговий раз повезли на передову продукти харчування.

13:57 24.01.2017

Рада Тлумацької ОТГ розпочала свою роботу

Відбулася перша сесія Тлумацької міської ради об‘єднаної територіальної громади. Вона розпочалася з традиційного оголошення результатів виборів голови та депутатів у Тлумацькій ОТГ, які відбулися 18 грудня. Згідно з протоколом територіальної виборчої комісії, переможцем виборів став кандидат на голову ОТГ від політичної партії «Українське об‘єднання патріотів – УКРОП» Роман Круховський. Він набрав 2068 голосів виборців.

16:40 30.12.2016