Дата: від до Скинути

На Тлумачині стартувала акція забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами

З 21 червня на Тлумачинні, за ініціативи міського голови Ігоря Петрука та КУ «Центр надання соціальних послуг» (С.Маринчук), розпочато акцію забезпечення найбільш вразливих верств населення Тлумацької міської територіальної громади (одиноких осіб, сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сімей загиблих військовослужбовців, інших потребуючих) продуктовими наборами.

11:13 22.06.2023

Щорічно 20 червня відзначається Всесвітній день біженців.

Агенство ООН у справах біженців (УВКБ ООН)та партнерські організації в усьому світі організовують до цього дня різноманітні заходи, що мають на меті привернути увагу суспільства до проблеми біженців, нагадати всім людям, що така категорія осіб потребує захисту в підтримки.

10:39 21.06.2023

На Херсонщину доставлено вантаж гуманітарної допомоги

Від Тлумацької міської ради доставлено вантаж гуманітарної допомоги в Херсон для людей, які постраждали внаслідок терористичного злочину – найбільшої в Європі за останні десятиліття, Російські окупаційні війська вночі 6 червня 2023 року підірвали греблю Каховської гідроелектростанції. Він складається з одягу для дітей та дорослих, засобів особистої гігієни, постільної білизни, рушників, дитячого харчування тощо.

17:21 20.06.2023

Тлумацька Дитячо-юнацька спортивна школа

11:17 20.06.2023

Тлумацька Дитячо-юнацька спортивна школа

11:16 20.06.2023

Офіс Уповноваженого Верховної Ради України ініціював опитування батьків щодо безпеки та укомплектованості укриттів і бомбосховищ у навчальних закладах

На сьогодні, за інформацією Міністерства освіти та науки України, 1 331 938 учнів здобувають освіту очно, а 1 454 702 – навчаються онлайн, а ще 1 213 751 – навчаються в змішаному форматі. У зв'язку з чим переважна частина дітей в Україні здобуває освіту дистанційно, що пов’язано з недостатньою кількістю бомбосховищ та/або укриттів, зокрема з 28 199 навчальних закладів в Україні, укриття наявні лише у 19 167 закладах, тобто у майже 68%.

10:41 20.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Враховуючи соціальну значущість донорства та безперервну потребу у поповненні банків крові у цей не простий для України час просимо всіх охочих прийняти участь у даному заході.

16:23 19.06.2023