Тлумацька районна філія Івано-Франківського ОЦЗ повідомляє

Проведено інформаційний вебінар для учнівської молоді на тему: «У світі професій»

15 лютого заступником директора-начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів проведено інформаційний вебінар для учнівської молоді 8-9 класів Тлумацького ліцею №2 Тлумацької територіальної громади на тему: " У світі професій".

14:43:58 16.02.2022

Відбулося перше засідання комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

2 лютого в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центу зайнятості відбулося перше засідання комісії з питань надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

13:36:02 03.02.2022

Майстер-клас "Сучасні джерела пошуку роботи"

04 січня заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості Вікторією Пилипів було проведено майстер-клас "Сучасні джерела пошуку роботи".

17:19:30 04.01.2022

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

30 грудня  2021 року  заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

15:54:32 30.12.2021

Майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи»

17 грудня  2021 року  заступником директора – начальником відділу надання соціальних послуг Тлумацької  районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Вікторією Пилипів проведено майстер-клас «Сучасні джерела пошуку роботи».

15:09:01 17.12.2021

Проведено семінар «Презентація роботодавця»

З метою інформування про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контактом та до резерву Збройних Сил України, презентації актуальних вакансій у військових частинах 3 грудня  2021  року  фахівцем з профорієнтації Тлумацької  районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Мар’яною Олійник  проведено семінар «Презентація роботодавця».

10:50:02 06.12.2021

Проведено семінар Презентація роботодавця

З метою інформування про умови комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями для проходження військової служби за контактом та до резерву Збройних Сил України, презентації актуальних вакансій у військових частинах 11 листопада  2021  року  фахівцем з профорієнтації Тлумацької  районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Мар’яною Олійник  проведено семінар  Презентація роботодавця. В даному заході взяли участь: тимчасово виконуючий обов’язки начальника 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – Ігор Кузьмук, заступник начальника 1-го відділу Івано-Франківського РТЦК ТСП головний сержант 3-го батальйону тактильної групи 80-ї  окремої Десантно-штурмової бригади - Сергій Байдюк, старший сержант командир відділення Десантно-штурмової роти 2 батареї 80-ї окремої десантно-штурмової бригади- Олександр Цуприк, головний спеціаліст Тлумацького бюро правової допомоги Івано-Франківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Наталія Чігур та 9  безробітних громадян.

17:26:25 11.11.2021

Працівників Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з привітали професійним святом

З нагоди відзначення дня працівників соціальної сфери 5 листопада працівників Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з професійним святом привітали міський голова Ігор Петрук та директор Тлумацької  районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості  Михайло Богович.

08:44:37 08.11.2021

Професіографічна екскурсія

28 жовтня 2021 року Тлумацькою районною філією Івано-Франківського  обласного центру зайнятості для 5 безробітних громадян було проведено Професіографічну екскурсію до магазину  «Маркет м’яса» підприємця Ткачук Марії Михайлівни. Метою даного заходу є ознайомлення з тенденціями на ринку праці та специфікою роботи магазину  «Маркет м’яса».

08:14:28 29.10.2021

Завершили професійне навчання за професією “Оператор котельні” безробітні Тлумаччини

12.10.2021 року завершили професійне навчання за професією “Оператор котельні” в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 10 зареєстрованих безробітних, які зареєстровані в Тлумацькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості.

15:21:43 13.10.2021