Громади з Тлумаччини спільно допомогли одному з підрозділів ЗСУ

З нашого краю постійно продовжують курсувати автомобілі на передову, в тому числі і до наших земляків, які служать у різних підрозділах Збройних Сил України. Ця допомога неперервна і цього тижня наші захисники отримали її від кількох громад Тлумаччини.

16:57 21.03.2024

Олега Батога – військового з міста Тлумача нагороджено відзнакою «За поранення»

Відповідно до Наказу Міністра оборони України військового Батога Олега Михайловича з м. Тлумача, який з 2014 року боронив нашу державу та тримав мирне небо над нами, було нагороджено відзнакою Міністра оборони України «За поранення».

16:16 20.03.2024

Міський голова провів щотижневу робочу нараду

19 березня міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання у різних сферах життя громади: охорони здоров’я, освіти, культури, житлово-комунального господарства, соціального захисту тощо.

14:54 19.03.2024

У Тлумачі зустріли загиблого захисника Віталія Богая

Війна росії проти України докорінно змінила життя українців і за право жити, бути українцями, за майбутнє нашої держави віддають життя кращі сини і доньки нашої держави. Ми не здамося, бо ми на своїй землі, ми витримаємо, бо ми сильні духом і нас не зламати рашистській навалі.

11:36 19.03.2024

Для чого потрібен організму йод і в яких харчових продуктах він є

Спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області радять мешканцям Прикарпаття вживати харчові продукти, багаті йодом, та роз’яснюють щодо вмісту йоду в харчових продуктах та користі його для здоров’я.

17:07 18.03.2024