ОГОЛОШЕННЯ

КП «Тлумачкомунсервіс» обслуговує споживачів централізованого водопостачання та водовідведення у штатному режимі.

10:00 16.06.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо виробників молока та м’яса ВРХ, виробників свинини, а також виробників козиного та овечого молока та м’яса взяти участь в опитуванні https://survey.dar.gov.ua/test/WebInterview/52TV42H3/Start з метою визначення пріоритетів міжнародної допомоги для своїх компаній, ферм та господарств сімейного типу на 2024 рік та на більш довгострокову перспективу. Пріоритети міжнародної допомоги сектору тваринництва визначатимуться на основі результатів даного опитування, яке проводиться в рамках спільної ініціативи Міністерства Сільського Господарства США (USDA) та ГО «Аграрний Дорадчий Центр БРІДЖЕС».

15:17 15.06.2023

Відбувся інформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні, 15 червня 2023 року, в Муніципальному центрі дозвілля за сприяння Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за участю соціальних партнерів, представників благодійних, волонтерських організацій та органів місцевого самоврядування відбувся інформаційний захід для внутрішньо переміщених осіб.

15:07 15.06.2023

Відкрито пункт «Здоров’я»

3 метою наближення послуг первинної медичної допомоги для наших пацієнтів та гостей м. Тлумач, сьогодні, 15 червня, за неодноразовим зверненням жителів, за підтримки і сприяння керівництва громади, відкрито пункт «Здоров’я», за адресою: м. Тлумач, вул.Макуха 2.

15:01 15.06.2023

Відбулась сесія Тлумацької міської ради

15 червня відбулась чергова ХXVI сесія Тлумацької міської ради. Відкрив сесію голова Ігор ПЕТРУК. В ході пленарного засідання депутати міської ради розглянули 51 питання, з яких 32 земельних. На сесії були присутні секретар міської ради, перший заступник міського голови, старости, керівники структурних підрозділів міської ради. Після затвердження порядку денного сесії, депутати перейшли до розгляду питань.

14:20 15.06.2023

Екскурс у світ фотографій

В рамках проекту «Дружній та безпечний простір для молоді у місті Тлумач», 13 червня 2023 року відбувся майстер-клас керівника народного аматорського фотоклубу «Тлумач» Тлумацького народного дому Валерія Іванківа.

13:05 14.06.2023