Екскурс у світ фотографій

В рамках проекту «Дружній та безпечний простір для молоді у місті Тлумач», 13 червня 2023 року відбувся майстер-клас керівника народного аматорського фотоклубу «Тлумач» Тлумацького народного дому Валерія Іванківа.

13:05 14.06.2023

Щодо прийняття участі в анкетуванні «Ставлення школярів до шкідливих звичок в Івано-Франківській області»

За останніми  науковими даними, споживання тютюну та алкоголю, недостатня фізична активність та нездорове харчування є основними факторами ризику виникнення неінфекційних захворювань, таких, як серцево-судинні захворювання, рак, діабет та хронічні захворювання легень, що призводить до 91% смертей в Україні.

09:57 14.06.2023

Благодійна допомога внутрішньо переміщеним особам

Сьогодні 13 червня, представники благодійної організації «Fight for Freedom» з румунського міста Сучава і благодійної організації «Благодійний фонд «Відроджені єднанням»» роздали одяг та продуктові набори внутрішньо переміщеним особам, які проживають на Тлумаччині.

15:18 13.06.2023

Відбулась щотижнева нарада голови

У віторок, 13 червня, у Великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, першого заступника міського голови Василя Гнатюка.

13:53 13.06.2023

Фінансова допомога переселенцям від УВКБ ООН

20 червня (11:00 до 18:00), 21 червня (09:00 до 18:00), 22 червня (09:00 до 18:00) у м. Івано-Франківськ за адресою: вул. Богдана Лепкого, 51 працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН. А саме, 2220 грн на місяць на особу з розрахунком на 3 місяці!

12:47 13.06.2023

Ремонт водопровідної мережі

Водогони міста введені в експлуатацію ще в 70-х роках. Через тривалу експлуатацію і фізичний знос протягом останніх років на водопровідних мережах значно збільшилась кількість несанкціонованих витоків та аварійних ситуацій. У зв’язку з цим такі мережі потребують постійного обслуговування.

09:42 12.06.2023