Відбулося засідання виконавчого комітету

6 липня під головуванням міського голови Ігоря Петрука та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради. У його роботі взяв участь перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

14:22 06.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ НОВОГО ДИТЯЧОГО МАЙДАНЧИКА

У четвер, 6 липня, об 11:00 год. на території Тлумацького ліцею №1 відбудеться урочисте відкриття міського дитячого майданчика, встановленого за сприяння фонду «Terre des hommes – Надання допомоги дітям по всьому світу», БФ «Добробут України» та Тлумацької міської ради.

16:13 04.07.2023

Під час щотижневої наради обговорили питання підготовки до нового опалювального сезону

4 липня міський голова Ігор Петрук провів нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ, під час якої обговорювалися питання у різних сферах життя громади: охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, освіти, культури  тощо.

10:38 04.07.2023

Аматорський фольклорний гурт «Веснянка» виступив на обласному етнокультурному фестивалі «Галицька Брама»

В рамках відзначення 1125-річчя міста Галича, 2 липня зразковий  аматорський фольклорний гурт «Веснянка» НД с. Нижнів  брав участь в  обласному етнокультурному фестивалі «Галицька Брама». Фестиваль проходив в Національному заповіднику «Давній Галич».

16:45 03.07.2023