Дата: від до Скинути

У МВС запрацював Єдиний реєстр осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, – Леонід Тимченко

Про це заступник міністра внутрішніх справ України повідомив сьогодні, 2 травня. Родичі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можуть вже звертатися за витягом з реєстру.

14:27 02.05.2023

Тлумацька міська рада передала автомобіль нашим захисникам

Сьогодні готувати та відправляти автомобілі для підрозділів Збройних сил України стало обов’язком чи не кожного українця. Органи місцевого самоврядування, волонтери, родичі та знайомі організовують акції збору коштів на автівки для воїнів, які перебувають на передовій. У сучасній війні авто на передовій не менш важливе, ніж зброя.

17:12 01.05.2023

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Мостище Роман Критович

На жаль, війна й далі продовжує приносити на Тлумаччину сумні звістки… В російсько-український війні загинув наш захисник Роман Критович з села Мостище Олешанської сільської територіальної громади.

18:27 29.04.2023

Оголошено додатковий відбір на проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС”

Проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС” реалізується ГО “Школа врядування” на базі Києво-Могилянської школи врядування імені Андрія Мелешевича Національного університету «Києво-Могилянська академія».

11:04 28.04.2023

Під час сесії міської ради розглянули майнові та земельні питання

27 квітня відбулося засідання чергової двадцять п’ятої сесії Тлумацької міської ради під головуванням міського голови Ігоря Петрука та секретаря міської ради Михайла Кудерського, на якій були розглянуті питання: про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Тлумацької міської територіальної громади на 2023 рік, про ініціювання переведення автодоріг місцевого значення до категорій доріг державного значення, про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів місцевого бюджету, про закріплення майна на праві оперативного управління та господарського відання, про затвердження протоколу про результати електронного аукціону, про внесення змін до переліку першого та другого типу об’єктів, що перебувають в комунальній власності для передачі в оренду на аукціоні та без проведення аукціону тощо.

16:42 27.04.2023