КНП «Тлумацька центральна міська лікарня» отримала благодійну допомогу

Завдяки співпраці з головою фонду Support for Ukraine in Europe Романом Гріджаком, Українською Скаутською Організацією «ПЛАСТ», БО «Наша Мрія», головою ГО «Спілка волонтерів Прикарпаття» Ігорем Лукинівим та за сприяння депутата обласної ради Богдана Пліса комунальне некомерційне підприємство «Тлумацька центральна міська лікарня» отримало благодійну допомогу: медичні ліжка, перев’язувальний матеріал, засоби гігієни та засоби медичного призначення.

16:33 27.04.2023

Міжнародний день пам’яті про Чорнобильську катастрофу

В день пам’яті Чорнобильської трагедії у Публічній бібліотеці Тлумацької міської ради проведено годину пам’яті «Чорнобиль – жива рана землі нашої». З особливою увагою та пошаною бібліотекарі розповіли про подвиги ліквідаторів: співробітників ЧАЕС, пожежників, зв'язківців та людей багатьох інших професій, які ціною власного життя та здоров’я локалізували наслідки аварії, а також обговорили вплив та наслідки радіоактивного опромінення великої кількості людей на здоров’я людини.

13:56 26.04.2023

Сьогодні 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.

08:35 26.04.2023

Постійні комісії міської ради розглянули земельні та майнові питання

Напередодні чергової двадцять п’ятої сесії міської ради відбулись засідання постійних комісій міської ради у роботі яких взяли участь секретар міської ради Михайло Кудерський та перший заступник міського голови Василь Гнатюк.

15:08 25.04.2023

Під час щотижневої наради обговорили питання проведення благоустрою на території громади

Міський голова Ігор Петрук та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра 25 квітня у великому залі адмінбудинку міської ради провели нараду з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ.

14:44 25.04.2023

Передано автомобіль та допомогу Збройним Силам України

Минулого тижня автомобіль марки Volkswagen був переданий від Тлумацької міської ради для потреб Збройних Сил України для забезпечення оперативного реагування під час виконання визначених завдань щодо збереження територіальної цілісності України.

14:33 24.04.2023