Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Оновлено вимоги до санітарно-хімічних показників питної води, яка централізовано подається населенню

У квітні цього року набрали чинності положення наказу МОЗ України від 18.02.2022 р. № 341 «Про затвердження Змін до додатку 2 до Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», зокрема в частині нормативів для питної води.

15:40:21 19.05.2022

Про оплату житлово-комунальних послуг в умовах воєнного стану

Останнім часом почастішали звернення споживачів до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  з питаннями щодо оплати житлово-комунальних послуг під час воєнного стану. Тож як споживачеві сплачувати за житлово-комунальні послуги  у цей час?

09:21:08 19.05.2022

Мінекономіки змінило ціни на пальне

14 травня 2022 року Міністерство економіки оприлюднило середню вартість бензинів у розмірі 33,36 грн/л та дизельного палива у розмірі 35,31 грн/л, з яких обчислюється  гранична ціна  реалізації палива на АЗС.

09:01:32 19.05.2022

Щодо відкликання компанією «FERERRO» партій продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про отримання Держпродспоживслужбою листів ТОВ «ФЕРРЕРО УКРАЇНА» від 06.04.2022 р. №06/04/2022-1 та від 09.04.2022 р. №09/04/2022-1 стосовно відкликання обраних партій продукції Кіндер Шоко-Бонс та Кіндер Сюрприз Максі (країна походження Бельгія) в Україні.

09:02:32 17.05.2022

Рекомендації щодо застосування пестицидів

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надає рекомендації суб’єктам господарювання та громадянам щодо застосування, транспортування та зберігання пестицидів згідно вимог чинного законодавства.

09:00:33 17.05.2022

Відновлено експорт свинини та яловичини до третіх країн з України

За результатами перемовин з Європейською Комісією та країнами-членами ЄС оновлено умови ввезення та транзиту українських товарів через територію ЄС. Зокрема, досягнуто домовленості щодо транзиту української продукції за допомогою поромного сполучення через румунський пункт пропуску Ісачеа-Орлівка.

08:59:56 17.05.2022