Головне управління Держспоживсужби в області інформує

Щодо мовних вимог до інформації про імпортовані харчові продукти

Відділ безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу споживачів: інформацію про харчові продукти оператори ринку зобов’язані надавати державною мовою (ст.10 Закону України від 06.12.2018 р. № 2639-VIII «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів»).

11:31:24 31.05.2022

Повідомлення RASFF щодо виявлення етиленоксиду в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про надходження інформаційного повідомлення, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 31.03.2022 р. №2022.1822-fup3 стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива, що експортувалося з Франції (виробник: Mars Wrigley Confectionery France) до України (отримувач: ТОВ «Торгова фірма «РУДЬ», Київська область, 08122).

15:13:59 27.05.2022

Повідомлення RASFF щодо несанкціонованого використання бамбука в меламінових лотках

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області доводить до відома про отримання інформаційного повідомлення системи RASFF від 01.04.2022 р. №2022.1640-fup6 стосовно виявлення несанкціонованого використання бамбука в меламінових лотках, що експортувалися з Польщі (виробник: Idanna Aps, Denmark; постачальник: JYSK Sp. Z o.o., Poland), до України (роздрібний продавець: магазини JYSK).

15:12:47 27.05.2022

Радіаційний фон на Івано-Франківщині в межах норми

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

15:11:41 27.05.2022

З освітянами Надвірнянщини обговорено питання паспортизації навчальних закладів та джерел нецентралізованого водопостачання

26 травня 2022 року спеціалісти Надвірнянського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь в нараді із керівниками закладів загальної середньої освіти Надвірнянської міської громади, що відбулась за організації відділу освіти Надвірнянської міської ради.

14:44:14 27.05.2022

Повідомлення системи RASFF стосовно виявлення фуразолідону у кормах для бджіл «Антивир», що експортувалися з росії

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло  інформаційне повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF)  від  11.03.2022 р. № 2022.1439 стосовно виявлення фуразолідону (AOZ) у кормах для бджіл «Антивир», що експортувалися з росії (постачальник: ЗАТ «Агробіопром», Полтавське шосе, володіння 4, м.Балашиха, Московська обл., 143980; онлай-продавець (E-trade): Uley.in).

16:21:48 25.05.2022

Повідомлення системи RASFF стосовно виявлення оксиду етилену в італійських напівфабрикатах

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло інформаційне  повідомлення системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів (RASFF)  від 17.03.2022 р. №2022.1425-fup8 стосовно виявлення оксиду етилену (ЕТО) у напівфабрикатах для харчової промисловості, що експортувалися з Італії (виробник: Granulati Italia SPA, Italy; постачальник: Idealfoods SpA, Italy) до України (отримувач: ТОВ «ВІНО ДІВІНО», просп. Олександра Поля 10/12, м. Дніпро, 49101; отримувач: фізична особа Олена Войновська, вул. Леонтовича 6 А, м. Київ, 02000; отримувач: фізична особа Канигіна Алла Василівна, вул. Новопольова 106 А кв. 40, м. Київ, 02000 ).

16:21:45 25.05.2022

Як захистити свої права?

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує споживачам і суб’єктам підприємницької діяльності про дію та обов’язковість дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів, в т. ч. в умовах воєнного стану.

15:11:30 24.05.2022