Держпродспоживслужба забезпечує моніторинг цін на соціально значущі товари

З метою оперативного реагування та забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари Тлумацьким  управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області запроваджено щоденний моніторинг цін на дану групу товарів, починаючи з 01.03.2022.

11:37 06.05.2022

Продовжується надання допомоги внутрішньо переміщеним особам

До комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради продовжують  звертатися внутрішньо переміщені особи з територій, де ведуться бойові дії, та які зареєструвалися в нашій громаді, для отримання гуманітарної допомоги. Це жителі Волновахи, Маріуполя, Херсона, Миколаєва, Харкова, Слов'янська, Чернігова, Донецька, Луганська та інших міст і сіл України.

15:13 05.05.2022

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Підвербці Михайло Андрушевський

Сумна звістка прийшла до нашого краю. В російсько-українській війні загинув наш земляк з села Підвербці Михайло Андрушевський. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.

09:47 05.05.2022

Вебінар «Людські потреби як фокус уваги в сучасній бібліотеці»

З метою забезпечення та надання якісних бібліотечно-інформаційних послуг тимчасово переміщеним особам, налагодження ефективних механізмів комунікації громадян, сприяння соціальній адаптації громадян, які були змушені покинути рідні місця проживання, 4 травня працівники КЗ «Публічна бібліотека Тлумацької міської ради» пройшли вебінар на тему «Людські потреби як фокус уваги в сучасній бібліотеці» в рамках проєкту «Здорові бібліотеки» за підтримки Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров‘я».

15:48 04.05.2022

У Тлумачі триває видача гуманітарної допомоги

Від початку повномасштабної збройної агресії російської федерації на територію України багато людей опинилися в складних життєвих умовах, деякі вимушено покинули власні домівки та залишилися без засобів до існування.

13:20 04.05.2022

Відбулось засідання виконавчого комітету міської ради

У середу, 4 травня,  у приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку міської ради під головуванням першого заступника міського голови Василя Гнатюка та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Володимира Салітри відбулося засідання виконавчого комітету Тлумацької міської ради.

13:13 04.05.2022