Візити до ветеранів Другої світової війни

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 6 травня, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Володимир Салітра та директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Світлана Маринчук відвідали наших ветеранів, тих, хто живе нині серед нас, тих – хто на фронті і в тилу наближав День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Український народ зазнав величезних втрат у ті кровопролитні роки, та відіграв велику роль в перемозі над агресором.

16:07 06.05.2022

День Матері у бібліотеках Тлумацької громади

Другої неділі травня українці відзначатимуть день найдорожчої у житті людини – мами. Саме мама – перша людина, яка співає колискові,  читає казки та вберігає свою дитину від усіх негараздів.

13:24 06.05.2022

8 і 9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Український інститут національної пам’яті розпочинає інформаційну кампанію до пам’ятних дат новим роликом з циклу «Війна і міф». А також оприлюднює підбірку ключових смислів, важливих для розуміння і пам’ятання Другої світової війни.

13:05 06.05.2022

З Днем піхоти

Шановні піхотинці – воїни сьогодення і ветерани!

11:41 06.05.2022

Держпродспоживслужба забезпечує моніторинг цін на соціально значущі товари

З метою оперативного реагування та забезпечення контролю за встановленням суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі цін на соціально значущі товари Тлумацьким  управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області запроваджено щоденний моніторинг цін на дану групу товарів, починаючи з 01.03.2022.

11:37 06.05.2022

Продовжується надання допомоги внутрішньо переміщеним особам

До комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Тлумацької міської ради продовжують  звертатися внутрішньо переміщені особи з територій, де ведуться бойові дії, та які зареєструвалися в нашій громаді, для отримання гуманітарної допомоги. Це жителі Волновахи, Маріуполя, Херсона, Миколаєва, Харкова, Слов'янська, Чернігова, Донецька, Луганська та інших міст і сіл України.

15:13 05.05.2022

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Підвербці Михайло Андрушевський

Сумна звістка прийшла до нашого краю. В російсько-українській війні загинув наш земляк з села Підвербці Михайло Андрушевський. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.

09:47 05.05.2022