Дата: від до Скинути

У війні проти російських окупаційних військ загинув військовий з села Ісаків Ігор Федорак

Сумна звістка прийшла до нашого краю. В російсько-українській загинув наш земляк з села Ісаків Ігор Федорак. Він назавжди залишиться у нашій пам’яті мужнім, відважним воїном, який поклав власне життя на вівтар перемоги нашої держави у війні з російським агресором.

09:26 18.04.2022

Штормове попередження!

У зв’язку з очікуваними опадами 17 квітня на річках області очікується зміна гідрологічного режиму з підйомами рівнів води на 0,2-1,0 м над рівнями 15 квітня на 08.00. Без негативних наслідків. Вночі та вранці 17-18 квітня по області та місту очікуються сильні заморозки в повітрі 0 – -5  морозу. (2 рівень небезпечності, помаранчевий).

14:58 16.04.2022

Передано допомогу для внутрішньо переміщених осіб

У п’ятницю, 15 квітня, допомога, яка була зібрана жителями громади в останні дні у населених пунктах старостинських округів та отримана із сусідніх країн, а саме: продукти харчування, картопля, домашні закрутки, бутильована вода, засоби особистої гігієни тощо, була передана в Центр опіки дитини «Рідна оселя» у м. Тлумачі, в якому вчора поселилося близько 80 внутрішньо переміщених осіб з територій, де відбуваються бойові дії.

12:13 16.04.2022

Чисто там, де не смітять!

Весна – час оновлення та розквіту, коли кожен добрий господар наводить лад у своєму домі та готується до святкування Великодня.

17:15 15.04.2022

Приватбанк виділяє 2 мільярди гривень на кредитування критично важливого для країни мікро/малого бізнесу

Приватбанк відкрив прийом заявок на фінансування мікро/малого бізнесу, які є експортерами та/або працюють в критично важливих для держави галузях, для запобігання російській агресії та подолання її наслідків.

17:12 15.04.2022

Тризуб – герб Перемоги!

У п’ятницю, 15 квітня, у лісі поблизу с. Олешів Тлумацької міської територіальної громади відбулася патріотично-екологічна акція з посадки молодих дерев.

15:09 15.04.2022

«Не я б'ю – верба б'є, за тиждень – Великдень!»

Саме на таку тему 15 квітня в «Інклюзивно-ресурсному центрі» Тлумацької міської ради  відбувся захід для дітей з особливими освітніми потребами. Дійство розпочалось із перегляду та обговорення тематичного мультфільму «Вербна неділя».

14:27 15.04.2022