Тлумацька громада відправила допомогу для Збройних Сил України

Цього тижня допомога, яка була зібрана жителями громади в останні дні у населених пунктах старостинських округів і  отримана з Італійської Республіки була відправлена для потреб Збройних Сил України.

17:59 20.04.2022

ОГОЛОШЕННЯ

На Тлумаччину сьогодні, 20 квітня, привезуть тіло загиблого бійця – Ігоря Федорака.

15:02 20.04.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

Інформуємо, що з 19 квітня 2022 року в мобільному додатку «Дія» можна отримати статус внутрішньо переміщеної особи.

17:13 19.04.2022

У Тлумачі відкрили відділення боксу Тлумацької ДЮСШ

За сприяння Тлумацької міської ради, депутатів обласної та міської рад, у понеділок, 18 квітня, у спортивному залі Тлумацької ДЮСШ відбулося відкриття відділення боксу Тлумацької дитячо-юнацької спортивної школи.

15:25 18.04.2022

Тлумацьку громаду відвідав голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко

У суботу, 16 квітня, відбулася зустріч керівництва Тлумацької міської територіальної громади з народним депутатом України, головою Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олегом Бондаренком, під час якої було обговорено цілий ряд питань, що стосуються екологічної проблематики на Тлумаччині.

14:57 18.04.2022