Народознавчі години у бібліотеках Тлумацької громади

Україна має свою унікальну культуру та історію. А цикл релігійних зимових свят вважається чи не наймістичнішим з усіх. Та найулюбленішим і найцікавішим, як для дітей, так і для дорослих, є свято Різдва Христового, під час якого відбуваються усі цікавинки зимової казки.

14:32 20.01.2022

Звіт дільничого офіцера поліції перед жителями Тлумацької територіальної громади

Сьогодні, в приміщенні Тлумацької міської ради  відбулась зустріч із старшим дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції №5 (м. Тлумач) Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області, підполковником поліції Романом Борисовичем Ляцьким.

14:28 20.01.2022

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті голови виконавчого комітету Тлумацької міської ради VI – VII демократичного скликання Володимира Михайловича Корженьовського

Як грозові хмари раптом вкривають небо, так сумні звістки приходять тоді, коли, здавалося б, нічого не віщувало лиха…До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних, друзів, співробітників…

19:25 19.01.2022

На міському озері Тлумача відбулося освячення води

Сьогодні,19 січня, після Божественних літургій і освячення води в храмах Пресвятої Трійці УГКЦ та Преображення Господнього УПЦ, декани Тлумацьких деканатів УГКЦ о. Павло Дутчак і УАПЦ о. Василь Стадник здійснили обряд освячення міськогоозера з нагоди релігійного свята – Богоявлення Господнього.

13:12 19.01.2022

Відбулася щотижнева робоча нарада

У понеділок, 17 січня, у великому залі адмінбудинку міської ради відбулася нарада з керівниками окремих структурних підрозділів Тлумацької міської ради та комунальних установ під головуванням міського голови Ігоря Петрука, секретаря міської ради Михайла Кудерського та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Володимира Салітри.

15:05 17.01.2022

Сьогодні  День пам'яті захисників Донецького аеропорту

Сьогодні День пам'яті захисників Донецького аеропорту

16 січня, за громадською ініціативою, Україна вшановує День пам'яті захисників Донецького аеропорту – військовослужбовців, добровольців, медиків і волонтерів, які спільними зусиллями 242 дні (з 26 травня 2014 по 22 січня 2015 років) утримували оборону на території цього об'єкту.

12:10 16.01.2022