Попереджений - отже, озброєний.

В теперішньому часі ми повинні бути готовими до будь яких ризиків, що можуть трапитися. Незалежно від того, хто і де буде задіяний в обороні країни, ми повинні запам'ятати кілька правил   щодо нашої поведінки при різних випадках.

00:28 25.02.2022

УВАГА!!!

Укравтодор закликав фіксувати та знищувати подібні позначки на дорогах та інших інфраструктурних об’єктах.

20:33 24.02.2022

Офіційна інформація до клієнтів АТ «Прикарпаттяобленерго»

Наразі ситуація у мережах області під контролем. Організовано чергування оперативно-виїзних бригад та інших служб, які задіяні у виробничих процесах. Кол-центр працює у звичному режимі. Тимчасово призупинено доступ відвідувачів на територію адміністративного корпусу та філій. Вирішити питання з розподілу електроенергії можна дистанційно:

20:25 24.02.2022

Здай кров – захисти країну

Через повномасштабні військові дії, для порятунку людей знадобляться запаси крові, адже доведеться в екстреному режимі шукати донорів. В деяких ситуаціях на це не буде часу, а в наявності може не бути крові з потрібними групою та резусом. Поповнивши запаси крові ви обов'язково врятує чиєсь життя.

11:24 24.02.2022

Указ Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановляю:

11:22 24.02.2022